مهر: فرشاد فلاحت زاده درباره گیم استقلال – السد اظهار داشت: باوجود این که صعود استقلال به نیمه نهایی آسیا بسیار سخت است، اما این اتفاق غیرممکن و محال نیست.

تاریخ فوتبال پر است از اتفاقات غیر قابل پیش بینی و این گیم هم می‌تواند به یک گیم تاریخی تبدیل شود. این بستگی به روحیه گیمکنان در میدان دارد. گیمکن هم حسش را از نیمکت می‌گیرد. من امیدوارم شفر شجاعانه به این گیم برود و این روحیه شجاعت از او به تیم درون زمینش منتقل شود.

وی افزود: منطقی نیست که تیم از همان دقیقه اول انتحاری گیم کند. لااقل یک نیمه باید گیم منطقی و دور از احساس در دستور کار قرار گیرد. یقینا السدی‌ها برای دفاع از نتیجه‌ای که در تهران گرفته‌اند به میدان می‌آیند و قرار نیست در این گیم به آب و آتش زده و فشار بیاورند و ما باید از این فضا استفاده کنیم. اما اگر در چهل پنجاه دقیقه اول نتیجه نگرفتیم بعد از آن باید دست به یک گیم انتحاری بزنیم چون دیگر چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص استفاده از رحمتی یا حسینی در این گیم بیان داشت: هر دو دروازه‌بانهای شایسته‌ای هستند. اما از آنجایی که قرار است یکی از آنها انتخاب شود، به نظر من رحمتی گزینه‌ای مناسب تر و منطقی تر است. چون رحمتی هم از تجربه بیشتری به خصوص در آسیا بهره مند است و هم به دلیل اشتباهاتی که در گیم رفت داشت انگیزه زیادی برای جبران دارد. جمع دو فاکتور انگیزه و تجربه می‌تواند از رحمتی یک گزینه مناسب برای این گیم بسازد.

مدافع پیشین آبی پوشان در ادامه خاطر نشان ساخت: در مجموع نقش گیمکنان درون زمین در این گیم بسیار زیاد است. گیمکنان باید به نوعی گیم کنند که جای خالی هیچ گیمکن غایبی احساس نشود. آنها باید برای این گیم از جان مایه بگذارند و هرکدام به اندازه دو گیمکن دوندگی و جنگندگی داشته باشند.

فلاحت زاده در پایان و در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که از وی پرسیده بود به نظرت نتیجه این گیم چه می‌شود اظهار داشت: شاید پیش بینی در فوتبال صحیح نباشد اما به نظر «یک-یک» محتمل ترین نتیجه‌ای است که می‌توان برای این گیم پیش بینی کرد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha