خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال بوروسیا دورتموند شب گذشته (جمعه) در هفته سوم بوندس‌لیگا موفق شد میهمانش اینتراخت فرانکفورت را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد و فعلاً صدرنشین جدول باشد.

در این گیم اتفاق مهمی که رخ داد گلزنی پاکو آلکاسر، مهاجم اسپانیایی جدید بوروسیا دورتموند در اولین گیم او برای این تیم پس از انتقال قرضی‌اش از بارسلونا بود. هرچند مهاجم سابق والنسیا در این گیم مصدوم شد و ممکن است گیم سه‌شنبه شب زردپوشان وستفالن در لیگ قهرمانان اروپا را از دست بدهد.

لوسین فاوره سرمربی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند پس از این گیم به خبرنگاران گفت: تعویض‌هایی که انجام دادیم در نهایت تفاوت میان دو تیم را رقم زد. یادون سانچو اکس، ویتسل و پاکو آلکاسر به عملکرد ما قدرتی مضاعف دادند. گل دوم‌مان گلی زیبایی بود و بعد از آنکه پیش افتادیم، تیم دیگر خیلی خوب داشت گیم می‌کرد.

فاوره با اشاره به وضعیت آلکاسر ادامه داد: پاکو 10 روز است که اینجا حضور دارد. او در خلال گیم‌های ملی یک گیم دوستانه برای ما تنها 65 دقیقه گیم کرد چون در یکی دو سال گذشته او گیم‌های زیادی انجام نداده است. او از نظر ریتم گیم هنوز مشکل دارد. متأسفانه او پس از گیم دردی عضلانی احساس می‌کرد اگرچه ما هنوز مطمئن نیستیم که وضعیت او چگونه است.

در حالی که سانچو و الکاسر به خاطر عملکردشان از سوی فاور مورد تمجید قرار گرفتند، ماریو گوتسه برای سومین هفته متوالی 90 دقیقه روی نیمکت نشست. حذف این گیمکن 26 ساله از ترکیب دورتموند سؤالی بود که فاور اینگونه به آن پاسخ داد: نیمکت نشینی گوتسه با سیستم گیم ما و سیستم گیم حریف مرتبط است اما مهمترین دلیل آن شیوه‌‌ای بود که ما برای این گیم آماده شده بودیم.

به نظر نمی‌رسد که نیمکت نشینی گوتسه در بایرن مونیخ زیادی به طول بینجامد چرا که گیم شب گذشته دورتموند اولین گیم از 7 گیم این تیم در بازه زمانی 22 روزه است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha