آیفون های 2018 معرفی شدند و اپل درباره عمر باتری آن ها روی سن صحبت هایی کرد. در حقیقت هنوز حجم باتری دقیق این آیفون ها هم مشخص نیست اما طبق اعداد رسمی اپل،‌ عمر باتری آیفون تن آر (iPhone Xr) بهترین عمر باتری در بین تمام آیفون هاست. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

عمر باتری آیفون های 2018

عمر باتری آیفون های 2018

همانطور که در جدول بالا می بینید، عمر باتری آیفون های 2018 در کنار آیفون های 2017 و 2016 نشان داده می شود. در بین همه این آیفون ها، آیفون ارزان قیمت تر یعنی آیفون تن آر (iPhone Xr) بهتری عمر باتری را دارد چون تا 15 ساعت وبگردی و 16 ساعت پخش ویدیو را ارایه می کند. همچنین مدت زمان مکالمه آن با آیفون Xs مکس برابر است. یکی از دلایل این عمر باتری بهتر را می توان رزلوشن پایین تر نسبت به آیفون تن اس و آیفون تن اس مکس دانست. البته نمایشگر OLED نسبت به صفحات سفید کمی نقطه ضعف هم دارد.

پس از آیفون تن آر (iPhone Xr) این آیفون تن اس مکس است که با 13 ساعت وبگردی و 15 ساعت پخش ویدیو می تواند در رتبه دوم قرار بگیرد و در نهایت آیفون Xs فقط یک ساعت وبگردی بیشتر نسبت به آیفون X دارد.

تا کنون آیفون 8 پلاس بهترین عمر باتری در بین آیفون ها بود و حالا پشت سر آیفون تن آر و آیفون تن اس مکس قرار می گیرد. به نظر پیشرفت خوبی در زمینه عمر باتری صورت گرفته اما اگر بدانید که تمام این آیفون ها می توانند سریع شارژ شوند اما شارژر سریع در جعبه هیچ کدام آن ها نیست، آن وقت از اپل دلخور می شوید!

نظر شما چیست؟ به نظر آیفون ارزان رنگارنگ قرار است برتری هایی هم به جز قیمت نسبت به دو آیفون Xs و Xs Max داشته باشد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha