شرم بر تو باد ای اپل! من واقعا از هیچ زاویه فکرش را هم نمی کردم که اپل برای آیفون های 2018 نیز از ارایه شارژر سریع همراه سر باز بزند. این روزها حتی میان رده های اندرویدی نیز علاوه بر پشتیبانی از شارژ سریع، این شارژر سریع را درون جعبه قرار می دهند، حتی اگر هندزفری را عرضه نکنند! شاید باور نکنید اما شارژر آیفون Xs یک شارژر 5 واتی واقعا کند است، حتی نه یک شارژر 10 واتی ساده که شاید در جعبه پایین رده های اندرویدی هم ببینید، یک شارژر 5 واتی سهم آیفون های 2018 است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

شارژر 5 واتی آیفون Xs

شارژر 5 واتی آیفون Xs

این شارژر 5 واتی آیفون تن اس (iPhone Xs) است. با توجه به اینکه شارژر 12 واتی آیپدها هم با همین قیمت 19 دلار به فروش می رسد نمی توان لزوما گفت که اپل به فکر سود بیشتر است و شارژر قدرت بالاتر را روی آیفون های خود قرار نمی دهد اما اگر بدانید که با این شارژر بدون هیچ مشکلی آیفون شما سریع تر شارژ می شود، چه دلیلی برای رفتار اپل تصور می کنید؟

همچنین شما می توانید از شارژر 30 واتی مک بوک هم استفاده کنید که با نرخ خیلی سریع تری آیفون شما را شارژ خواهد کرد اما ترکیب آن با کابل Type C به لایتنینگ برابر 68 دلار برای شما آب می خورد! آیا واقعا نباید یک آیفون هزار دلاری (به بالا) یک شارژر سریع در جعبه خود داشته باشد؟! بد نیست بگوییم که حدس آسیب زدن به باتری کاملا یک حدس پرت است چون در فناوری شارژ سریع یک موضوع کاملا حل شده و قدیمی است که جای نگرانی ویژه ای ندارد، به خصوص اگر شما بتوانید روی سرعت شارژ کنترل داشته باشید.

نظر شما چیست؟ این رفتار اپل را می پسندید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha