اپل عموما به صورت کلی درباره بخش های سخت افزاری دستگاه های خود صحبت می کند. هر چند امسال کمی به تعداد هسته های NPU خود بالیدند اما معمولا هیچ وقت درباره حافظه رم دستگاه های خود صحبت نمی کنند و امسال هم استثایی وجود نداشت. حالا با بنچمارک گرفته شده از آیفون های 2018 علاوه بر سنجش قدرت چیپست اپل A12 بایونیک، مشخص شده که حافظه رم آیفون Xs و آیفون Xs Max یک گیگابایت بیشتر از آیفون Xr است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

بنچمارک آیفون تن اس مکس (iPhone Xs Max)

بنچمارک آیفون تن اس مکس

بنچمارک آیفون تن اس مکس

این اولین بنچمارک از آیفون تن اس مکس (iPhone Xs Max) با چیپست اپل A12 بایونیک است و موضوعی که در درجه اول جلب توجه می کند، عملکرد تک هسته ای این چیپست است که در تلاش برای رسیدن به مرز 5000 هزار است اما هنوز با آن فاصله دارد اما عملکرد چند هسته ای پیشرفت زیادی نداشته است. موضوع مهم دیگر که در این بنچمارک دیده می شود میزان حافظه رم آیفون تن اس مکس (iPhone Xs Max) بوده که 4 گیگابایت در نظر گرفته شده است. حافظه آیفون Xs نیز همین مقدار است و این یک گیگابایت از آیفون X بیشتر است که امیدواریم مشکل مدیریت رم در آیفون های 2018 اپل به فراموشی سپرده شود.

حافظه رم آیفون تن اس مکس (iPhone Xs Max) برابر 4 گیگابایت است

بنچمارک آیفون تن آر

بنچمارک آیفون تن آر

آیفون تن آر (iPhone Xr) که یکی از مهم ترین ویژگی هایش مجهز شدن به چیپست قدرتمند سال 2018 اپل است نیز در این بنچمارک ظاهر می شود که در نهایت تعجب عملکرد چند هسته ای آن کمتر از آیفون Xs و حتی کمتر از آیفون X است اما عملکرد تک هسته آن تفاوت زیادی با آیفون Xs ندارد. حافظه رم آیفون تن آر (iPhone Xr) برابر 3 گیگابایت است و با توجه به رزلوشن نمایشگر کمتر به نظر نمی رسد خیلی برای مدیریت رم مشکلی ایجاد کند.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد این میزان حافظه داخلی برای آیفون های 2018 خو باشد، اینطور نیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha