وان پلاس 6 با کمپین تبلیغاتی “سرعتی که مورد نیاز شماست” معرفی شد و مشخصا این به سرعت بالای این دستگاه اشاره دارد. گلکسی نوت 9 جدیدترین پرچمدار سامسونگ است که اگر بخواهید نسخه 8 گیگابایت رم آن را انتخاب کنید، قیمتش حدودا 2.5 برابر وان پلاس 6 خواهد بود. اجازه بدهید ببینیم آیا 2.5 برابر آن هم سریع تر است؟! یا اصلا سریع تر هست یا نه! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا تست سرعت گلکسی نوت 9 با وان پلاس 6 را از PhoneBuff ببینیم.

گلکسی نوت 9 دستگاه سریعی است که نمی توان به عملکرد آن ایراد زیادی وارد دانست اما این دلیل نمی شود که دستگاه سریع تر از آن وجود نداشته باشد! وان پلاس 6 با رابط کاربری بهینه Oxygen OS و انمیشن های سریع می تواند گلکسی نوت 9 را پشت سر بگذارد و همچنان سریع ترین موبایل اندرویدی باشد، همانطور که ادعا شده بود!

در نتیجه این تست سرعت باید بدانید که اگر سرعت اولویت اصلی شماست، وان پلاس 6 را باید بخرید اما اگر کیفیت ساخت، نمایشگر بهتر، دوربین بهتر و تجربه کلی کاربری بهتر می خواهید، باید 2 یا 2.5 برابر آن هزینه کرده و گلکسی نوت 9 بخرید. اولویت شما در خرید چیست؟ فکر می کنید کدام یک از این دو بتواند سرباز جنگنده تری برای زندگی شما باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha