خانواده گلکسی A در سال ۲۰۱۸ شاهد یک برندسازی دوباره بود و به جای گلکسی A5 و گلکسی A7 نام های گلکسی A8 و گلکسی A8 پلاس را انتخاب کرد. روال مدل های عددی اما تفاوتی نکرده و گویا همچنان بر همان روال ادامه خواهد داشت. امروز در وب سایت سامسونگ اسپانیا شاهد این هستیم که گلکسی A8 پلاس 2019 با مدل عددی SM-A750 لو می‌ رود! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا در این زمینه صحبت کنیم.

حتما شما هم حدس زده اید که برای ارایه نسل جدید خانواده گلکسی A چند ماهی زود است (!) حتی برای شایعات آن هم کمی زود است، به خصوص که امسال انتظار نمی رود شاهد تغییر زیادی باشیم. البته بعید نیست که دوربین دوگانه حداقل به مدل پلاس آن یعنی گلکسی A8 پلاس 2019 اضافه شود اما از باقی موارد به نظر نمی رسد منتظر موضوع خاصی باشیم. البته تنها یک مورد در این بین می تواند دلگرم کننده باشد و آن این است که سامسونگ رسما اعلام کرد: نوآوری های سامسونگ در میان رده های جدید هم رونمایی خواهد شد.

SM-A750

SM-A750

گفتیم روال مدل های عددی خانواده گلکسی A همچنان ثابت باقی مانده است. کمی به عقب تر که بازگردیم، SM-A720 گلکسی A7 2017 و SM-A730 گلکسی A8 پلاس 2018 بود. با توجه به اینکه در مدل های عددی موبایل های سامسونگ عموما عدد ۴ به عنوان دهگان یا صدگان استفاده نشده است، این بار دستگاهی با مدل عددی SM-A750 لو رفته است که نام گلکسی A8 پلاس 2019 برای آن قابل پذیرش است، هر چند من تصور می کردم نام نسل جدید خانواده گلکسی A شاید گلکسی A9 پلاس 2019 باشد و دلیل این حدس، تصور ما از تلاش سامسونگ برای همسان سازی نام گذاری سری های هر سال بود!

فکر می کنید برای خانواده میان رده لوکس و گران قیمت Galaxy A سامسونگ، همانند قبل هیجانی وجود داشته باشد!؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha