حدودا ۵ روز پیش در کیو ام سی با دیدن جعبه وان پلاس 6T بخش مهمی از مشخصات آن مشخص شد. ما متوجه شدیم که وان پلاس 6T یک ارتقا بزرگ نسبت به وان پلاس 6 خواهد بود و یکی از دلایل را می توان در حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر دانست. تا دیروز این موضوع شایعه بود اما حالا حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر وان پلاس 6T رسما تایید شد! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

می دانیم عموما قیمت پرچمدارهای وان پلاس حدود ۵۰۰ دلار است و پیش از این تصور میشد که به دلیل کنترل قیمت، حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر از این دستگاه حذف شود اما حالا به نظر می رسد که این طور نیست. بیانیه رسمی وان پلاس عبارت است از:

ما تلفن های خود را چند بار در روز باز می کنیم و حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر (Screen Unlock) تعداد مراحل را برای تکمیل اقدام کاهش می دهد. با اضافه کردن این ویژگی به عنوان علاوه بر سایر گزینه های قفل مانند Face Unlock، کاربران گزینه هایی برای باز کردن صفحه نمایش را به شیوه ای که برای آنها مفید است، دارند.

حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر اپتیکال به نظر می رسد که در مرحله ای قرار دارد که نه در موبایل های پرچمدار خیلی طرفدار دارد (به دلیل سرعت پایین) و نه در موبایل های ارزان قیمت به دلیل قیمت بالاتر استفاده می شود. در این بین به نظر می رسد وان پلاس 6T همانند اوپو R17 پرو حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر داشته باشد و نامش Screen Unlock است.

فکر می کنید این فاکتور حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر در خرید شما خیلی تاثیر داشته باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha