خبرگزاری تسنیم: رضا مهاجری درباره شرایط ماشین‌سازی پس از حضور او به عنوان سرمربی در این تیم، اظهار داشت: ماشین‌سازی تیم خوبی است. من در این چند روزی که کنار تیم هستم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. گیمکنان خوبی در اختیار داریم و اگر زمان لازم را داشته باشیم در ادامه می‌توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که با آرامش و تمرینات بیشتر مشکلات‌مان را برطرف کنیم و با انسجام تیمی بهتر بتوانیم در لیگ برتر نتایج به مراتب بهتری کسب کنیم و به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره دستیاران خود عنوان کرد: تغییر آنچنانی در کادر فنی نداریم. آقای بخشی‌زاده که از مربیان خوب فوتبال تبریز است، همچنان در کنار ما خواهد بود و فقط آقای جودکی‌نژاد به عنوان مربی بدنساز به جمع ما اضافه شد.

مهاجری درباره دیدار تیمش در جام حذفی برابر تیم ستاره‌ کاسپین بابل گفت: جام حذفی، جام شگفتی‌هاست. بدون شک گیم سختی در بابل داریم. گیم‌مان در زمین چمن مصنوعی برگزار خواهد شد و شرایط‌مان کمی سخت است. جام حذفی برای ما مهم است و ان‌شاءالله در این مسابقات هم با قدرت حاضر می‌شویم. امیدواریم با یک گیم خوب بتوانیم در این مرحله به پیروزی برسیم و با روحیه خوبی در ادامه مسابقات لیگ برتر شرکت کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «ماشین‌سازی گیمکن جدیدی جذب خواهد کرد؟»، تصریح کرد: در حال حاضر پنج گیمکن به جمع ما اضافه شدند و درصدد هستیم با تمرینات مستمر به هماهنگی بیشتری برسیم و گیمکن دیگری فعلاً مدنظر‌مان نیست، اما در ادامه لیگ اگر ببینیم گیمکنی می‌تواند به ما کمک کند، سعی می‌کنیم شرایط حضورش را در ماشین‌سازی فراهم کنیم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha