اسپورت سه: سرنا ویلیامز در مسابقه فینال با نتایج ۴-۶ و ۲-۶ مغلوب نائومی اوزاکا شد و در جریان این گیم حواشی فراوانی ایجاد شد. این تنیسور مشهور در حین برگزاری فینال به سمت داور رفته و بارها سر او فریاد کشیده و وی را دروغگو و دزد خطاب کرده و درگیری لفظی فراوانی با او داشت.

حالا سرنا ویلیامز به دلیل همین اتفاقات در مجموع ۱۷ هزار دلار جریمه شد که شامل 4 هزار دلار به دلیل ارتباط با مربی، 3 هزار دلار بابت شکستن راکت و 10 هزار دلار برای توهین به داور بوده است.

در جریان برگزاری گیم، کارلوس راموس داور گیم به سرنا ویلیامز به دلیل ارتباط داشتن با مربی خود اخطار داد اما این تنیسور مشهور به سمت او رفته و مدعی شد برای پیروز شدن در یک گیم علاقه ای به تقلب کردن ندارد.

در ادامه و بعد از دریافت اخطار، سرنا ویلیامز عصبانی شده و راکت خود را نیز شکست که این حرکت نیز باعث شده او یک اخطار بگیرد و داور یک امتیاز نیز به رقیب ژاپنی بدهد.

این در حالیست که بعد از پایان گیم مربی سرنا ویلیامز نیز اعتراف کرد که قصد راهنمایی سرنا را داشته که قانونا این حرکت خطاست و تصمیم داور در خصوص اخطار دادن صحیح بوده است.

سرنا ویلیامز در نهایت این دیدار فینال را مغلوب نائومی اوزاکا شد اما در پایان گیم نیز قاضی میدان را به تبعیض جنسیتی محکوم کرده و مدعی شد همیشه از حقوق بانوان دفاع خواهد کرد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha