به گزارش وب سایت تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سهیل مهدی با اشاره به اینکه روز گذشته آخرین مهلت ارسال مدارک باشگاه‌ها بود، گفت: طبق جدول زمان‌بندی ابلاغی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تمام برنامه‌های تهیه شده در حال حاضر در زمان مقرر صورت گرفته و هم اکنون دپارتمان صدور مجوز حرفه‌ای با دسته بندی و تکفیک مدارک نسبت به ممیزی اسناد و مستندات دریافتی از کلیه باشگاه‌های لیگ برتری شروع به راستی آزمایی و ممیزی کرده است. خوشبختانه تمام باشگاه‌های لیگ برتری هم مدارک خود را ارسال کرده‌اند.

وی افزود: پس از اتمام امر ممیزی گزارشات ذیربط، در قالب مستندات مربوطه و به تفکیک هر یک از باشگاه‌ها در اختیار کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای قرار خواهد گرفت تا آرای کمیته مذکور به کنفدراسیون فوتبال آسیا منعکس تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

مسئول کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ تصریح کرد: نسبت به سنوات گذشته همیاری و  مشارکت باشگاه‌ها و مسئولین ورزش کشور بیش از پیش بوده است. امیدورام در سال‌های آتی نسبت به استمرار این حمایت به جهت استانداردسازی مطلوب باشگاه‌ها بهره مند شویم.

وی در پایان گفت: جا دارد از رسانه گروهی سپاسگزار باشیم که با حمایت خود در جهت اعتلای منافع ملی کشور همیاری و مساعدت‌های لازم را داشته و خواهند داشت.

انتهای پیام/

 

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha