تا مدت زیادی از شایعات پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۸ هوآوی خبری نبود اما این روز ها اصطلاحا «چپ و راست» لو می روند! آن هم در قاب های برش نخورده و محرمانه که ما تا به حال فقط موفق به دیدن بریدگی نمایشگر و طراحی دوربین سه گانه آن بوده ایم. این شایعه جدید هم همین مورد را تکرار می کند با این تفاوت که بریدگی نمایشگر عریض هوآوی میت ۲۰ پرو نیز در این شایعه دیده می شود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

در کیو ام سی درباره هوآوی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو شایعاتی شنیدیم که از جالب ترین اطلاعاتی که لو رفته می توان به کدنام این دو دستگاه اشاره کرد:

کدنام هوآوی میت 20: Hima 

کدنام هوآوی میت 20 پرو: Laya

روی قاب پشتی دستگاه لو رفته به وضوح کدنام Laya را می بینید و این مشخص می کند که دستگاه مذکور میت ۲۰ پرو است. روی قاب پشتی علاوه بر نام، طراحی دوربین سه گانه مربعی که قبلا دیده بودیم تیز مشخص است.

اما درباره بریدگی نمایشگری که حالا گفته می شود احتمالا شایعه ۶.۹ اینچی نباشد در تصویر بعدی دیده می شود. اگر به تصویری که برای شناسایی راحت تر کمی آن را ویرایش کرده ایم، دقت کنید می بینید بریدگی نمایشگر عریض تر است. عریض تر نسبت به چه؟ نسبت به هوآوی پی ۲۰ پرو با بریدگی نمایشگر کم عرض و حتی میت ۲۰ که در شایعات با بریدگی نمایشگر قطره ای دیده شده بود.

این می تواند به معنای حضور سیستم تشخیص چهره ۳ بعدی باشد و منتظریم تا ببینیم هوآوی‌ چطور این کار را انجام می دهد. نظر شما چیست؟ هوآوی می تواند با میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو هم دوباره سر و صدای زیادی کند؟ ۲۴ مهرماه پاسخ این سوال داده می شود!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha