مهر: ستار همدانی در خصوص دیدار روز ۲۶ شهریورماه استقلال برابر السد در دوحه گفت: گیم سختی پیش روی استقلال است. السد یک تیم حرفه‌ای است و گیمکنان بزرگی دارد و می تواند در گیم برگشت هم برای استقلال دردسرساز شود.

وی تأکید کرد: اگر استقلال فصل پیش مقابل السد به میدان می رفت مطمئن باشید برنده بود و السد نمی توانست تیم پرقدرت فصل گذشته را شکست دهد اما حالا شرایط استقلال فرق کرده، چند گیمکن از این تیم جدا شدند و کادر فنی باید با همین گیمکنانی که دارد مقابل السد در دوحه به میدان برود.

پیشکسوت استقلال گفت: البته پیروزی در قطر هم دور از دسترس نیست و این تیم می تواند با جوانان و با تجربه هایی که در اختیار دارد در قطر گیم را با پیروزی به پایان رسانده و به دور بعد صعود کند.

همدانی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کردید آبی پوشان در گیم رفت، شکست را پذیرا شوند، تصریح کرد: کار بسیار سخت بود و السد در نیمه دوم کاملاً بر گیم مسلط شده بود. البته من انتظار چنین باخت بدی را نداشتم و فکر می کردم می توانستیم با یک گل، گیم را با پیروزی به پایان برسانیم.

استقلالِ فصل قبل السد را می‌بُرد

وی در خصوص تعویض های بحث برانگیز شفر هم گفت: در گیم با پارس جنوبی هم این اتفاق افتاد. من نمی خواهم در خصوص تعویض ها صحبت کنم اما اعتقاد دارم چیدمان شفر برای این دو گیم، خوب نبود و متأسفانه سرمربی استقلال تمرکزش را از دست داده بود و در تعویض ها هم دچار اشتباه شده بود.

شفر باید برای گیم برگشت و تعویض هایش تمرکز داشته باشد تا بلایی که در تهران بر سر استقلال آمد در قطر اتفاق نیفتد.

همدانی در مورد دو دیدار آینده استقلال برابر نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: گیم اول چون در لیگ برتر است شرایط سخت تری دارد و استقلال باید یک گیم منطقی را ارائه کرده تا بتواند سه امتیاز گیم را کسب کند. کار برای استقلال در این دو گیم سخت خواهد بود و کادر فنی آبی پوشان باید آنالیز خوبی از حریف برای دو دیدار داشته باشد.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا حضور ۶ گیمکن استقلال در اردوی تیم ملی به ضرر آبی پوشان خواهد بود یا خیر؟ گفت: بعید می دانم استقلال از این موضوع متضرر شود.

نفرات تیم ملی در کورس تمرینات هستند و از لحاظ بدنی دچار مشکل نخواهند شد ضمن اینکه از لحاظ روحی و روانی هم در شرایط ایده آل قرار دارند. شاید تنها ضرری که استقلال خواهد کرد این است که این گیمکنان چند روزی در تمرینات آبی پوشان حضور ندارند ولی این موضوع نمی تواند تأثیر بسزایی در روند تیمی استقلال داشته باشد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha