دیروز بود که یک موبایل ناشناس از نوکیا لو رفت. این دستگاه که با طراحی دوربین چندگانه مبهم دیده میشد کمی ما را گیج کرده بود اما حالا در تصویری شفاف دوربین ۵ گانه نوکیا ۹ (Nokia 9)‌‌ لو رفته است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

نوکیا 9

نوکیا 9

همانطور که در این تصویر می بینید، دستگاهی با نام Nokia TA-1089 دیده می شود که برخی آن را نوکیا 9 و برای نوکیا 10 صدایش می زنند. به هر حال این پرچمدار بعدی نوکیا است که می خواهد دوربین 3 گانه هوآوی و دوربین 4 گانه احتمالی سامسونگ را خجل کرده و حداقل از نظر تعداد دوربین برتری داشته باشد.

هر چند هنوز مشخصات ویژه ای از مشخصات این دوربین 5 گانه نوکیا مشخص نشده اما تنها موضوعی که دیده می شود، همکاری با زایس در این زمینه است. دو حفره دیگر می تواند برای فوکوس لیزری و فلاش LED باشد. این تصویر در منبع IT home منتشر شده و به نظر نمی رسد غیر واقعی باشد. چندی پیش نیز برند PureView به تملک HMD در آمد که خبر از اتفاقات مهم در زمینه دوربین پرچمدار بعدی نوکیا می دهد.

شما چطور فکر می کنید؟ دوربین ۵ گانه نوکیا می تواند پرچمدار می تواند به اندازه کافی متمایز کننده باشد؟ به نظر می رسد پایان سال ۲۰۱۸ و آغاز ۲۰۱۹ مشخصا سال تعدد دوربین روی موبایل ها است!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha