میزان: هادی محمدی، مدافع ذوب آهن درباره وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن، اظهارداشت: در این تعطیلات لیگ تمرینات پرفشاری را در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام می‎دهیم. در ابتدا به کار بدنی پرداختیم و حالا هم مشغول مرور کار‌های تاکتیکی هستیم.

وی با اشاره به رویارویی دوباره ذوب‌‎آهن با پدیده در جام حذفی پس از شکست در لیگ برتر، تصریح کرد: گیم که با پدیده در لیگ برتر داشتیم را متاسفانه به خاطر بدشانسی و اشتباه داوری واگذار کردیم. ذوب‌آهن در لیگ برتر هم برای پیروزی مقابل پدیده مستحق‌تر بود.

گیمکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان ادامه داد: ان‌شاءالله در جام حذفی دقت بچه‎ها بیشتر شود و بتوانیم این دیدار را ببریم البته اشتباهات داوری دست از سر ذوب‌آهن نمی‌دارد. ما صد درصد به فکر انتقام از پدیده به‌دلیل شکست در لیگ برتر هستیم و بچه‌ها در همه گیم‎ها انگیزه زیادی دارند.

محمدی درخصوص آینده تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: ذوب‎آهن تیم خوبی است. گیمکنان، مربیان و مدیرعامل جیم همه نفرات خوبی هستند و شرایط برای گرفتن نتیجه در ذوب‌آهن فراهم است. ان‌شاءالله اگر این بدشانسی‎ها هم دست از سر ما بردارد، امسال هم می‎توانیم سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بگیریم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha