دو روز پیش بود که در کیو ام سی خواندیم نوآوری های سامسونگ در میان رده های جدید هم رونمایی خواهد شد. همچنین پسپ از آن درباره در کیو ام سی خواندیم گلکسی آر (Galaxy R) و گلکسی پی (Galaxy) جایگزین گلکسی جی (Galaxy J) خواهند شد. این ها را کنار هم بگذارید و به این برسیم که گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) اولین موبایل با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر سامسونگ ماه آینده از راه می رسد! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

در شایعه ای می شنویم که ماه آینده جانشین های خانواده گلکسی جی در دسته بندی میان رده عرضه خواهند شد و یکی از این خانواده ها گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) را خواهد داشت و اولین نوآوری سامسونگ را ارایه می کند که برای اولین بار به موبایل های سامسونگ در یک دستگاه میان (و نه پرچمدار) حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر را خواهد آورد.

مشخصات انتظار نداریم که این حسگر اثر انگشت یکپارچه گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) با نمایشگر همان فناوری پیشروی را داشته باشد که در گلکسی اس ۱۰ استفاده خواهد شد اما این دستگاه برای سامسونگ نیاز است تا بتواند در خانواده میان رده های لوکس در بازارها خود را دوباره پیدا کند. از دیگر مشخصات احتمالی برای گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) می توان به یک چیپست اگزینوس و ۳ یا ۴ گیگ حافظه رم اشاره کرد.

دوربین دوگانه برای گلکسی P1 محتمل است و نمایشگر آن هم مشخصا بدون بریدگی نمایشگر است اما کم حاشیه خواهد بود. مشخصا اینطور که به نظر می رسد، خانواده گلکسی پی (Galaxy P) جایی بین خانواده گلکسی جی و گلکسی ای (Galaxy A) خواهد نشست.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) می تواند ناجی سامسونگ از میان رده های جذاب چینی باشد؟ مشخصا سامسونگ باید سود خود را کم کند؟

 

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha