اسپورت سه: سرخپوشان پایتخت پس از چند روز تمرین زیر نظر کریم باقری، مارکو استیلینوویچ و زلاتکو ایوانکوویچ امروز در دیداری دوستانه برابر تیم دسته سومی دُرّه صفر قرار گرفتند. این دیدار از ساعت 17 در اسپورتگاه شهید کاظمی آغاز شد.

باتوجه به حضور علیرضا بیرانوند در اردوی تیم ملی، بوژیدار رادوشویچ در درون دروازه قرار داشت. دیگر گیمکنان همان هایی بودند که در لیگ گیم می کردند با این تفاوت که بشار رسن در ترکیب نبود و به جایش گادوین منشا گیم می کرد.

هدایت حریف پرسپولیس برعهده پرویز برومند دروازه بان سال های نه چندان دور استقلال است.

در 30 دقیقه ابتدایی گیم، هر دو تیم نمایش هجومی را ارائه کردند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد. حریف آسیا ویژنی پرسپولیس که گیمکنان جوانی را در اختیار داشت، نمایش قابل ستایشی ارائه کرد اما گل دقیقه 33 سیمک نعمتی که با شوتی از پشت محوطه جریمه به دست آمد، شیرازه این تیم را از هم پاشاند. پس از آن در فاصله 12 دقیقه امید عالیشاه یک بار و گادوین منشا 2 بار دروازه این تیم را باز کردند تا نیمه اول با نتیجه 4-0 به پایان برسد.

در نیمه دوم پرسپولیسی ها تغییراتی در ترکیب داشتند که مهم ترینش، تغییر زوج خط حمله از منشا – علیپور به شریفی – کریمی بود. مهدی شریفی مهاجم شماره 10 تیم پرسپولیس دو موقعیت نخست را از دست داد اما ضربه سوم او در درون دروازه مهدی بهارپور قرار گرفت. در دقیقه 67 احمد بهاروند توانست گل ششم را به ثمر برساند تا پرسپولیسی ها صاحب بردی پرگل شوند اما این پایان کار نبود.

در فاصله 15 دقیقه تا پایان حریف سرخ ها موفق شد یکی از گل ها را جبران کند و در دقیقه 82 نیز احسان علوان زاده از روی نقطه پنالتی گل هفتم را به ثمر رساند تا این گیم با نتیجه 7-1 به پایان برسد.

نکته جالب این دیدار، گیم با توپ های آسیایی بود، آن هم در حالی که دو گیم بعدی پرسپولیس در جام حذفی و لیگ است. این اتفاق معمولا در شرایطی رخ می دهد که گیم بعدی در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا باشد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha