خبرآنلاین: اگر كوچ عليرضا بيرانوند را قطعي بدانيم، پرسپوليس سه گزينه براي جانشيني او در فاصله بين دو نيم‌فصل خواهد داشت كه البته هر كدام از اين سه گزينه مشكلاتي دارند. محمدرضا اخباري يكي از نفراتي است كه اين مدت اسمش به عنوان گزينه حضور در پرسپوليس مطرح شده.

او به تازگي رضايتنامه قطعي‌اش را هم از سايپا گرفته و بازيكن آزاد محسوب مي‌شود. بنابراين مشكلي براي حضور در پرسپوليس نخواهد داشت، به‌خصوص كه ديگر چيزي هم به پايان نيم‌فصل باقي نمانده است. با اين وجود مشكل اخباري اين است كه مدتهاست از دوران اوجش فاصله گرفته.

او در تراكتور عالي بوده، اما در بازگشت به سايپا خوب عمل نكرد و نهايتا با علي دايي به اختلاف خورد. اخباري ابتدا نيمكت‌نشين و سكونشين شد و حالا كنار گذاشته است. به علاوه غيبت اخباري در تمرينات صداي دايي را هم در آورد و نشان داد او حاشيه‌هايي هم دارد. ديگر گزينه سرخ‌ها رشيد مظاهري است كه گويا خودش هم به حضور در پرسپوليس بي‌علاقه نيست.

با اين وجود بزرگترين مشكل مظاهري، قرارداد او با ذوب‌آهن است. اين دروازه‌بان براي جدايي نياز به رضايتنامه دارد و ذوب هم نشان داده به اين راحتي‌ها رضايت بازيكنان كليدي‌اش را نمي‌دهد. آنها همين اواخر سر انتقال مرتضي تبريزي به استقلال، حسابي سخت گرفتند و كلي درآمدزايي كردند. گزينه سوم سرخ‌ها در شرايط فعلي هم عليرضا حقيقي است.

حقيقي حداقل تا لحظه تنظيم اين مطلب تيم پيدا نكرده و بدش هم نمي‌آيد به پرسپوليس برگردد، اما او مدتهاست درست و حسابي بازي نكرده و معلوم نيست روي فرم باشد. بازگشت حقيقي به پرسپوليس، در بدنه هواداران اين تيم هم مخالفان زيادي دارد. در نهايت بايد ديد چه كسي جاي بيرانوند را مي‌گيرد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha