موبایل منعطف یکی از طولانی‌ترین شایعات است که در صنعت موبایل و به نوعی رایانه مالشی وجود دارد. در حقیقت می‌توان گفت که موبایل منعطف پتانسیلی زیادی برای استفاده دارد اما اینکه نوع فرم فکتور صحیح برای آن پیدا شود مشخص نیست. در ادامه مصاحبه DJ koh با شبکه CNBC شاهد صحبت هایی درباره موبایل منعطف سامسونگ هستیم. او می گوید موبایل منعطف سامسونگ حدود آبان ماه در کنفرانس توسعه دهنده های آن ها معرفی می شود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا نگاهی به آن داشته باشیم.

اولین موضوعی که در صحبت های DJ Koh درباره موبایل منعطف سامسونگ توجه ما را به خود جلب کرده است را می توان نوع نگرش وی به چنین دستگاهی دانست. او درباره موبایل منعطف سامسونگ می گوید که در حالت بسته (باز نشده، جمع شده) این دستگاه کارایی کامل را دارد اما اگر شما بخواهید محتوایی تماشا کنید یا وبگردی نمایید می توانید برای تجربه بهتر، دستگاه را باز کنید.

اگر قرار باشد در حالت باز این دستگاه شبیه به رایانه مالشی عمل کند، پس چه دلیلی وجود دارد که کاربر برای آن هزینه کند؟

همچنین DJ Koh درباره فرم فکتور دستگاه منعطف سامسونگ می گوید که اگر قرار باشد در حالت باز این دستگاه شبیه به رایانه مالشی عمل کند، پس چه دلیلی وجود دارد که کاربر برای آن هزینه کند؟ این نگاه بسیار جالبی است که منتظر هستیم نگاه سامسونگ را به عملکرد دستگاه منعطف در حالت باز ببینیم چون طرح مفهومی آن (که البته ارتباط رسمی با سامسونگ ندارد) کاملا بی مصرف به نظر می رسید.

موبایل منعطف سامسونگ

موبایل منعطف سامسونگ

از موارد مهم دیگر این مصاحبه می توان به مشخص شدن حدودی تاریخ معرفی موبایل منعطف سامسونگ اشاره کرد. همانطور که در تیتر دیدید، جایی حدود ماه نوامبر یعنی حدودا آبان ماه در کنفرانس توسعه دهنده های سامسونگ از این موبایل منعطف رونمایی خواهد شد. پیشتر خوانده بودیم موبایل منعطف سامسونگ با اندازه 7 اینچ و اوایل 2019 عرضه می شود.

به این ترتیب دو اتفاق می افتاد. اول اینکه شایعه رونمایی از موبایل منعطف سامسونگ در نمایشگاه CES 2019 تا حدودی خدشه دار می شود ( می گوییم تا حدودی چون شاید عرضه رسمی در آن نمایشگاه باشد) و مورد دوم همان است که می گوییم عرضه رسمی تاریخی متفاوت دارد. در حقیقت معرفی در چنین مراسمی به معنی نزدیک بودن اتمام پروژه موبایل منعطف سامسونگ است که البته هنوز برای مصرف کننده عادی آماده نیست. مشخصا سامسونگ اصلا دوست ندارد برندی به جز آن ها اولین موبایل منعطف را رونمایی کند!

سامسونگ معتقد است که هر دستگاه، هر نوآوری و هر نوآوری باید معنادار باشد، در این صورت وقتی کاربران با این دستگاه کار می کنند، شگفت زده شده و می گویند به این دلیل بود که سامسونگ چنین دستگاهی ساخته است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید فرم فکتور صحیح موبایل منعطف توسط سامسونگ عرضه می شود؟ همانطور که ۱۱ سال پیش فرم فکتور موبایل هوشمند امروزی توسط اپل ارایه شد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha