خبرگزاری ایسنا: رقابت‌های قهرمانی جهان والیبال ۲۰۱۸ از هجدهم شهریور با حضور ۲۴ تیم برتر جهان در چهار گروه شش تیمی و به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان آغاز می‌شود که تیم ملی والیبال ایران با هدایت ایگور کولاکوویچ به دنبال حضوری قدرتمند در دومین رویداد بزرگ والیبال جهان است.

از همین رو والیبالیست‌های ایران برای حضوری قدرتمند در قهرمانی جهان در ابتدا در گیم‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی شرکت کردند و توانستند پس از پنج پیروزی قاطع به عنوان قهرمانی دست یابند و در حال حاضر برای برپایی سه دیدار دوستانه مهم در کشور اسلوونی به سر می‌برند تا کولاکوویچ میزان آمادگی گیمکنانش پیش از قهرمانی جهان را به صورت کامل مورد سنجش قرار دهد.

تیم ملی والیبال ایران در تورنمنت تدارکاتی اسلوونی باید فردا(پنج شنبه) در نخستین دیدارش از ساعت ۲۳:۴۵ به مصاف آمریکا برود و سپس در دومین گیم روز جمعه از ساعت ۲۲:۳۰ رو در روی اسلوونی قرار می‌گیرد. والیبالیست‌های ایران در آخرین دیدار نیز روز شنبه از ساعت ۲۳:۴۵ به مصاف کانادا خواهند رفت.

تیم ملی والیبال ایران با ۱۴ گیمکن و با هدایت ایگور کولاکوویچ بیستم شهریور عازم وارنا بلغارستان خواهد شد و باید از ۲۲ شهریور اولین دیدارش در این رقابت‌ها را برگزار کند.

برنامه کامل دیدارهای والیبال ایران در تورنمنت تداراتی اسلوونی به شرح زیر است:

ایران – آمریکا (پنج شنبه ۱۵ شهریور ساعت ۲۳:۴۵)

ایران – اسلوونی (جمعه ۱۶ شهریور، ساعت ۲۲:۳۰)

ایران – کانادا (شنبه ۱۷ شهریور، ساعت ۲۳:۴۵)

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha