چهار روز پیش بود که شیائومی می میکس 3 (Mi Mix 3) با طراحی شبیه به Oppo Find X لو رفت. این طراحی واقعا زیبا و چشم نواز است که حاشیه بسیار کمی در لبه پایین دارد. حالا دستگاهی شبیه به همان چیزی که دیده ایم باز دیگر دیده شده است اما در حالی که روی شبکه 5G  ثبت شده است! یعنی آیا واقعا این شیائومی می میکس 3 با شبکه 5G است؟

ما یک ماه پیش در کیو ام سی خواندیم که شیائومی می میکس ۳ (Mi Mix 3) بدون حاشیه لبه پایین تاریخ ۲۴ شهریور معرفی می شود. این سه روز پس از معرفی آیفون های 2018 خواهد بود. اینکه آیا شیائومی می خواهد همانطور که 2 سال پیش لقب اولین موبایل کم حاشیه در سطح تولید انبوه تجاری را با شیائومی می میکس (Mi Mix) از آن خود کرد، لقب اولین موبایل 5G را نیز با عضوی از همین خانواده برای خود خواهد کرد هنوز مشخص نیست اما به تصویر اصلی مطلب نگاه کنید، این موبایل روی شبکه 5G NR در حال تست است.

همانطور که در نوار وضعیت (Status Bar) شیائومی می میکس 3 می بینید، آیکون 5G کاملا قابل مشاهده است. چند حالت می تواند وجود داشته باشد. اول اینکه این اصلا شیائومی می میکس 3 نباشد و صرفا یک موبایل تست برای بررسی شبکه 5G باشد، دستگاهی که اکثر برندهای معتبر شبیه به آن را پیش از این داشته اند. حال دوم این است که این می میکس 3 است و در حال حاضر از مودم X50 کوالکام استفاده می کند.

نظر شما چیست؟ آیا شیائومی به اولین برند ارایه کننده 5G در سطح تجاری تبدیل می شود یا این لقب برای شرکت دیگری است؟ هم اکنون ما رسما می دانیم که گلکسی اس 10 اولین موبایل 5G سامسونگ نیست. آیا می میکس 3 آن هم 6 ماه زودتر آن 5G خواهد بود؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha