از دیگر انواع لو رفتی که پیکسل 3 ایکس ال به آن نحوه لو رفته بود، جا ماندن در تاکسی است که به همت دارندگان نسخه پیش تولید آن، این هم محقق شده است. دیروز پیکسل 3 ایکس ال مشکی در تاکسی (از سرویس lyft) جا مانده و تصاویری از آن به بیرون منتشر شده است! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا در این مورد بیشتر صحبت کنیم.

پیکسل 3 ایکس ال مشکی

پیکسل 3 ایکس ال مشکی

این نمای نزدیک بریدگی نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) است. همانطور که می بینید همان چیزی است که تا کنون دیده بودیم. دوربین سلفی دوگانه پیکسل 3 ایکس ال به همراه بلندگوی استریو لبه بالا در این تصویر دیده می شود اما واقعا نمی دانم چرا باید چند میلی متر پایین تر از لبه بالا این دوربین ها قرار بگیرند که عمق بریدگی نمایشگر اینقدر زیاد شود! به هر حال حتما دلیلی وجود دارد!

ما می دانیم که احتمالا پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) تاریخ 17 مهرماه معرفی می شود و تا آن زمان باید صبر کرد و دید که پیکسل 3 ایکس ال دیگر در چه شرایطی لو خواهد رفت! البته این فقط پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) نیست که لو می رود و چند روز پیش دیدیم که گوگل پیکسل 3 با دوربین سلفی دوگانه دارای دیافراگم متغیر و باتری 2915 میلی آمپری دیده شد.

نظر دارید؟!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha