اسپورت سه: دو تیم منچسترسیتی و نیوکاسل، امشب در اسپورتگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، با پیروزی در دو گیم اول خود شرایط خوبی را در جدول پیدا کرد ولی در گیم قبلی خود مقابل وولورهمپتون، با تساوی 1-1 متوقف شد و فعلا از رقابت با چلسی، لیورپول و تاتنهام عقب مانده است.

گواردیولا تیم خوبی برای امسال آماده کرده و گیمکنان از فرم بسیار خوبی برخوردار هستند و از همین رو، این انتظار در بین هواداران به وجود آمده که امسال نیز آنها برای قهرمانی بجنگند و از مدعیان اصلی باشند. آگوئرو ستاره درخشان سیتی در گیم های اخیر بوده و 3 گل تا به اینجا به ثمر رسانده است.

همچنین بنجامین مندی نیز با ارسال 3 پاس گل نمایش‌های خوبی داشته و بهترین پاسور تیم بوده است. با این حال، غیبت برخی گیمکنان مطمئنا برای سیتی گران تمام خواهد شد. دانیلو، مانگالا، کوین دی بروین و کلودیو براوو قادر به همراهی تیمشان در گیم امروز نیستند.

نیوکاسل نیز لیگ را با دو شکست و 1 تساوی تا به اینجا پیش برده و روزهای خوبی را سپری نمی‌کند. آنها در رده هفدهم قرار گرفته اند و وضعیت خوبی ندارند. با این وجود، باید دید که شرایط برایشان چگونه رقم خواهد خورد و آیا شانسی برای امتیاز گیری از سیتی خواهند داشت یا نه.

شلوی و ریتچی به علت مصدومیت و هایدن به علت محرومیت، غایبان نیوکاسل برای گیم امروز خواهند بود. در 6 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای سیتی، 1 پیروزی برای نیوکاسل و 1 تساوی به دست آمده و دیدار امروز با توجه به نتایج اخیر دو تیم از هیجان بالایی برخوردار خواهد بود.

ترکیب احتمالی

 

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha