خبر اسپورتی: جواد نکونام سرمربی نساجی مازندران از جمله کسانی است که از جیم استقلال طلبکار است و به کنفدراسیون فوتبال آسیا هم نامه زده. این جیم از روز پنج‌شنبه گذشته به دنبال جلب رضایت نکونام افتاد ولی در نهایت موفق نشد.

نکونام چیزی حدود ۸۰۰ میلیون تومان از جیم استقلال طلبکار است. او در دوره مدیریت قبلی استقلال، چند بار وکیل خود را به این جیم فرستاد. چند بار هم با مسئولان استقلال تماس گرفت ولی به نتیجه‌ای نرسید.

پس از آن بود که در مصاحبه‌ای خطاب به هواداران استقلال گفت: «شما در جریان باشید که بار‌ها و بار‌ها در این زمینه اقدام کردم تا مشکلم حل شود. حتی ممنوع‌الخروج شدم ولی اقدامی نکردند، به همین خاطر مجبورم از طریق کنفدراسیون فوتبال آسیا پیگیری‌های لازم را انجام دهم.» با وجود نامه نکونام به کنفدراسیون باز هم جیم استقلال اقدامی نکرد.

هفته گذشته جیم ترجیح داد ابتدا سراغ دیگر گیمکنان سابق خود برود و از روز پنج‌شنبه گذشته سروقت نکونام رفتند. یکی از مسئولان استقلال در این‌باره می‌گوید: «تلاش کردیم با او توافق کنیم ولی موفق نشدیم.» خبر‌های رسیده حکایت از آن دارد که سرمربی نساجی هم به خاطر رفتار‌هایی که استقلالی‌ها در یک سال گذشته با او داشته‌اند، تأکید کرده باید نقداً طلبش را پرداخت کنند.

جیم در مذاکرات اولیه به این مربی اعلام کرد چک بگیرد و رضایت دهد ولی نکونام این پیشنهاد را نپذیرفت. حالا استقلال یک هفته دیگر زمان دارد تا در این زمینه با او توافق کند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha