یکی از دلایلی که کاربران به شارژر بی سیم روی خوش نشان نمی دهند علاوه بر هزینه اضافی خرید آن، سرعت پایین شارژ شدن در مقایسه با شارژر سیمی است. می دانیم که هوآوی می خواهد میت 20 و میت 20 پرو را به شارژر بی سیم مجهز کند و به نظر می رسد که این شارژر بی سیم حتی از شارژر سیمی سامسونگ سریع تر خواهد بود. در حقیقت تقریبا به قدت شارژر سریع فعلی خود هوآوی است! شارژر بی سیم فوق سریع هوآوی میت 20 پرو با قدرت 20 وات دیده شده است و در ادامه با هم در کیو ام سی درباره آن صحبت خواهیم کرد.

موضوعی که باید بدانید این است، طبق استاندارد QI (چی) حداکثر قدرت خروجی شارژر تا 15 وات بیشتر نمی تواند باشد. روی این شارژر هم تاییدیه QI ا می بینیم پس به نظر می رسد که هوآوی با چیپست مخصوص خود می خواهد به توان 20 وات برسد. برای مقایسه بد نیست بدانید گلکسی اس 9 با شارژر وایرلس سریع خود با 9 وات شارژ می شود و آیفون X پیش از ارایه شدن آپدیت با 5 وات شارژ می شد!

در حال حاضر شارژر سیمی سوپرشارژ هوآوی سریع ترین شارژری است که به تولید انبوه رسیده است. البته شارژر 50 واتی اوپو نیز برای اوپو R17 پرو و اوپو فایند ایکس قطعا سریع تر از آن است ولی فعلا به تولید انبوه نرسیده است. شارژر سوپر شارژ هوآوی قدرت خروجی 22.5 واتی دارد و حالا که شارژر بی سیم 20 واتی هوآوی است به نظر می رسد سرعت شارژ هوآوی میت 20 و میت 20 پرو تفاوت خاصی نداشته باشد.

نظر شما چیست؟ اگر شارژ بی سیم مشکل سرعت را حل کند، شما مشکل قیمت را هضم می کنید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha