دیروز بود که اکسپریا ایکس زد 3 (Xperia XZ3) با نمایشگر OLED دو لبه خمیده QHD+ رسما معرفی شد. این پرچمدار نیمه دوم سال 2018 سونی با 4 گیگابایت حافظه رم ارایه شده و نمی توان گفت این میزان حافظه رم برای حتی یک پرچمدار “کم” است اما واقعا اگر حداقل 2 گیگابایت بیشتر بود می توانست جذاب تر باشد. اگر جز آن دسته از کاربران هستید که اکسپریا ایکس زد 3 با 6 گیگابایت حافظه رم می خواهید باید بگویم خبر خوشی برای شما داریم، اکسپریا ایکس زد 3 با 6 گیگابایت حافظه رم برای تایوان ارایه می شود! آ … ببخشید که ما در تایوان زندگی نمی کنیم! با کیو ام سی همراه باشید.

مشخصات سخت افزاری اکسپریا ایکس زد 3 در سایت سونی تایوان 6 گیگابایت حافظه رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی عنوان شده است. این یعنی احتمالا سونی برای بازارهای خاص می خواهد نسخه 6 گیگابایت حافظه رم اکسپریا ایکس زد 3 ارایه کند و تایوان یکی از این بازارهاست. ژاپنی ها حتما می دانند که اگر در چین می خواهند وارد میدان جنگ شوند نمی توانند با 4 گیگابایت حافظه رم در بازار پرچمدار بفروشند که میان رده هایشان 8 گیگابایت حافظه رم دارد. پس احتمالا اکسپریا ایکس زد 3 در چین هم 6 گیگابایت حافظه رم داشته باشد.

در ایران هم با توجه به قیمت های فعلی چون کسی عملا نمی تواند موبایل جدید بخرد یا حتی اگر بتواند بخرد، مغزش ارور می دهد که این میزان پول را برای موبایل می خواهی خرج کنی؟! شاید اصلا به کل دستگاه وارد نشود، مثل خیلی از پرچمدارهای دیگر که حضور کمرنگ تر دارند یا غایب هستند!

چقدر حافظه رم حداقل انتظار شما برای یک موبایل پرچمدار است؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha