ما درباره شیائومی می میکس 3 (Mi Mix 3) شایعات زیادی شنیده ایم و می دانیم که احتمالا باید 24 شهریور یعنی 3 روز بعد از رونمایی از آیفون های 2018 منتظر رونمایی از ان باشیم. امروز اما شیائومی می مکس 3 (Mi Mix 3) با طراحی شبیه به Oppo Find X لو رفته که در ادامه با هم درباره آن گپ می زنیم، با کیو ام سی همراه باشید.

بیش از دو ماه پیش بود که شیائومی می میکس ۳ (Xiaomi Mi Mix 3) با دوربین سلفی پاپ آپ طور لو رفت و ما تقریبا انتظار چنین طراحی را داشتیم. حالا به نظر می رسد شیائومی می خواهد کمی پیشرفته تر عمل کند. لطفا یک بار دیگر اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) را به یاد بیاورید. طراحی بالاجهنده آن برای دوربین ها و سیستم تشخیص چهره بعدی کاملا ما را جلب خود کرده است هر چند که این سیستم ایرادهای خود مثل عدم ضد آب بودن و ریسک خرابی به دلیل مکانیکی بودن طراحی را دارد اما جذاب است.

در مطلب قبلی خواندیم که آنر مجیک 2 (Honor Magic 2) با طراحی شبیه به Oppo Find X و کایرین 980 به زودی معرفی می شود و این خود یک نشانه دیگر از موفقیت ایده اوپو است. حالا و همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، به نظر می رسد شیائومی می میکس 3 نیز با همین طراحی ارایه می شود بخش بالاجهنده نسبتا بزرگی دارد.

حاشیه لبه پایین هر چند هنوز وجود دارد اما کمتر تمام دستگاه های دیگر (به جز آیفون X) است. به هر حال برندهای مختلف در حال سعی و خطا برای رسیدن به یک موبایل کاملا بدون حاشیه هستند و در همین حین تلاش می کنند که یک موبایل خمیده هم بسازند، شاید چیزی شبیه به رایانه مالشی های تاشو سریال West World که کاملا آینده نگرانه هستند!

نظر شما چیست؟ این در نهایت شیائومی می میکس 3 خواهد بود؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha