شایعات زیادی درباره موبایل های پرچمدار جدید ZTE شنیدیم. جذاب ترین آن ها را می توان موبایل ZTE Nubia Z18s با دو نمایشگر دانست. در کیو ام سی خواندیم که احتمالا ZTE هم همانند هموطن های خود نمونه ای ویژه از پرچمدار 2018 را ارایه کند و سپس یک نسخه عادی. نسخه عادی پرچمدار 2018 ZTE را می توان ZTE Nubia Z18 دانست که احتملا با بریدگی نمایشگری به سبک اولین مبدع در سطح تجاری آن یعنی اسنشال فون، ارایه شود. امروز به صورت رسمی تیزر معرفی موبایل ZTE Nubia Z18 منتشر شده که در آن نمایشگر دو لبه خمیده و دارای بریدگی کوچک به خوبی دیده می شود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

نوبیا Z18

نوبیا Z18

این تیزر کامل منتشر شده برای ZTE نوبیا Z18 است. همانطور که می بینید به صورت مشخص دو لبه نمایشگر خمیده به نظر می رسد اما این موضوع تا پیش این مطرح نشده بود. درباره بریدگی نمایشگر که بالای دستگاه دیده می شود و البته خیلی کوچک است اما قبلا تصاویری دیده بودیم که به ما نشان می داد شاید ZTE برای مدل عادی از این راه حل برای دوربین سلفی استفاده کند و در مدل Z18s کلا دوربین سلفی وجود نداشته باشد و با استفاده از نمایشگر دوم روی قاب پشتی بتوانید موارد مربوط به دوربین دوم را انجام دهید!

تاریخ 14 شهریور برای رونمایی ZTE Nubia Z18 مشخص شده و این تاریخ معرفی آنر 8 ایکس، آنر 8 ایکس مکس و آنر بند 4 یکسان است. به نظر می رسد چینی ها می خواهند پس از نمایشگاه IFA 2018 برلین هم سر و صدا کنند!

نظر شما چیست؟ منتظر این موبایل هستید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha