ایسنا: علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری پس از کسب مدال طلای بهداد سلیمی و نقره سعید علی حسینی بیان داشت: اولین بار است که در طول تاریخ گیم های آسیایی این رشته دو مدال طلا دو نقره و یک برنز را کسب کردیم.

این کیفی ترین نتیجه تاریخ این اسپورت بوده و نتیجه تلاش های خانواده وزنه برداری و هیات های محترم و کادرفنی، خانواده ها و از همه مهم تر اسپورتکاران است که زحمت کشیدند. در این طول این مدت رسانه های گروهی هم بسیار حمایت کردند به همه ملت شریف و خانواده اسپورت تبریک می گویم.

‎مرادی ادامه داد: ما باید اسپورتکاران را مثل فرزندان خودمان دوست داشته باشیم نباید نگاه ابزاری داشته باشیم. اسپورتکاری که تا دیروز قهرمان مملکت شده و تمام تلاش خودش را کرده اگر یک روز روز او نبود نباید ما این عزیزان را به عنوان سرمایه ملی زحماتشان را نادیده بگیریم. باید قدر بدانیم.

‎رئیس فدراسیون وزنه برداری افزود: در این مسابقات رکوردهایی که زده شد در حد مسابقات جهانی و المپیک بود. نتایجی که به دست آمد باتوجه به شرایط بسیار خوب بود.

‎رقابت ها سنگین است. در طول تاریخ گیم های آسیایی هیچ موقع رقابت های وزنه برداری به این سنگینی نبوده است. رکوردهایی که بچه ها جابه جا کردند یا حتی وزنه هایی که کادر فنی به شکل خوبی انتخاب کردند باعث شد در رقابت ها پیروز شویم.

مرادی اضافه کرد: کادرفنی را حتما حمایت می کنیم. اسپورتکاران را هم به همین شکل حمایت خواهیم کرد. امیدوارم رسانه ها هم به صورت مستمر حمایت خود را داشته باشند تا بیشتر دل مردم شاد شود.

‎مرادی درخصوص کیانوش رستمی هم گفت: کیانوش روند و سبک خاص خودش را دارد. بیشتر باید با او صحبت کنیم. باتوجه به اینکه کیانوش از سرمایه های ملی است نباید به راحتی او را از دست بدهیم. باید بازنگری کنیم، من احساس می کنم حتی کیانوش مقداری احتیاج به استراحت دارد.

ما به این موضوع توجه داریم ضمن اینکه توجه داشته باشید در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان کیانوش رستمی را نخواهیم داشت. باتوجه به اینکه بهداد سلیمی هم خداحافظی کرد کار ما سخت خواهد بود.

‎وی افزود: ما نباید نگاه ابزاری به اسپورتکار داشته باشیم. شدیدترین آسیب ها را بهداد دید. نه تنها بهداد بلکه همه عزیران صبورانه کار کردند تا دل مردم را شاد کنند، همین الان تیم پشتوانه ما در تهران کار می کند و شما از نتایجی که در مسابقات جهانی که تا دو ماه آینده خواهید دید تعجب خواهید کرد چون ما اندازه ۱۰ فدراسیون می دویم و اسپورتکاران ما هم این را احساس می کنند.

‎رئیس فدراسیون وزنه برداری بیان داشت: به مسابقات جهانی می رویم تا از قهرمانی جهان که سال گذشته به دست آوریم دفاع کنیم. ما از شایستگی مردم و جوانان ایران زمین باید دفاع کنیم. یک روی سکه اسپورت برد و روی دیگر آن باخت است.

وی خاطرنشان کرد: ما در بحث پشتوانه سازی کار کردیم. علی داودی دو ماه قبل قهرمان جوانان جهان شد. ۱۹۲ کیلوگرم را در یک ضرب و ۲۲۲کیلوگرم را در دو ضرب زد. ما کار می کنیم. خوشبختانه یا متأسفانه جایی که نتیجه را می بینند بزرگش می کنند حالا یا برد یا باخت ولی نفرات ما شبانه روز چند ماه از خانواده دور بوده و کار می کنند. اعتقاد ما این است که مدیون مردم هستیم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha