بله دیگر، شهریور شده و کم کم باید شایعات موبایل هایی که در پاییز قرار است رونمایی شوند شروع شود. پرچمدار نیمه دوم وان پلاس که به نسخه T معروف است امسال با نام OnePlus 6T عرضه خواهد شد که امشب در کمیسیون اقتصادی اوراسیا و با مدل عددی A6103 دیده شده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره وان پلاس 6T کمی گمانه زنی کنیم.

اجازه بدهید درباره تصویر اصلی مطلب کمی صحبت کنیم، چرا دوربین سه گانه و بریدگی نمایشگر قطره طور؟ ببینید، دوباره یادآوری می کنیم که وان پلاس، اوپو و ویوو تحت تملک BBK Electronics هستند. وان پلاس به نوعی برند پیشرو در اروپا، امریکا و کشورهای توسعه یافته تر است و اوپو و ویوو فعلا به فتح بازار چین می پردازند. هر چند اوپو نیز این روزها حسابی در حال تراشیدن یک شخصیت نوآور از خود است.

اگر خیلی خلاصه درباره وان پلاس 6T بخواهیم صحبت کنیم باید بگوییم اوپو آر ۱۷ پرو ( Oppo R17 Pro) را دیده اید؟ برای وان پلاس 6T آن را تصور کنید! در حقیقت این سال ها دیده ایم پرچمدارهای وان پلاس به نوعی تکامل یافته تر بهترین عضو خانواده Oppo R هستند. برخی منابع فکر می کنند که اوپو R17 پرو می تواند همان وان پلاس 6T باشد و اگر اینطور شود قطعا یک پیشرفت خوب نسبت به وان پلاس 6 به شمار می رود نه یک بهبود 6 ماهه! البته از یاد نبرید احتمالا وان پلاس برای کاهش قیمت از 625 دلار احتمالا حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر را از وان پلاس 6 تی حدف کند.

وان پلاس 6T

وان پلاس 6T

اما سند لو رفته را می توانید بالاتر ببینید. دستگاهی با نام وان پلاس A6103 در کمیسیون اقتصادی اوراسیا لو رفته و قطعا همان وان پلاس 6T خواهد بود. این یعنی عرضه پرچمدار نیمه دوم سال 2018 وان پلاس 6 نزدیک است و کم کم باید برای شایعه های آن پس از موج IFA 2018 که هشتم شهریور آغاز می شود و البته پس از آن آتش گیم هوآوی، آماده باشیم.

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید تغییرات وان پلاس 6T نسبت به وان پلاس 6 چه مواردی است؟ دوست دارید چه مواردی باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha