اسپورت سه: جلال علی محمدی یکی از خریدهای ویسی در لیگ شانزدهم بود و از تیم صبا به تیمی اضافه شد که از آنجا رشد کرده بود و از همین رو بود که در لیگ هفدهم و در روزهایی که نویدکیا و پاپی غیبت داشتند، به عنوان کاپیتان طلایی پوشان هم شناخته می شد.

در لیگ هجدهم اما پس از دو فصل حضور در تیم فوتبال سپاهان این گیمکن به دلیل عدم حضور در ترکیب اصلی و کم گیم کردن، از شرایط خود رضایت ندارد و به جیم درخواست جدایی داده است.

پس از درخواست علی محمدی، امیرقلعه نویی هم او را در اختیار جیم قرار داده تا در مورد او تصمیم گیری شود.

هافبک سپاهان در دو راهی رفتن یا ماندن !

تابش مدیرعامل سپاهان در مورد شرایط علی محمدی می گوید: « وضعیت علی محمدی هنوز مشخص نیست، او می خواهد از سپاهان برود تا بیشتر گیم کند اما سپاهان مشکلی با این گیمکن ندارد و خود این گیمکن، اصرار به رفتن دارد. مقصد او هنوز مشخص نیست، البته طبق اظهارات علی محمدی چند تیم به او علاقه دارند ولی او در تمرینات تیم غایب بوده است.»

علی محمدی از دوشنبه هفته گذشته در تمرینات حضور ندارد و همین موضوع سبب ناراحتی مدیران سپاهان هم شده است.

مدیرعامل سپاهان در ادامه با اشاره به اینکه عدم حضور علی محمدی در تمرینات ممکن است سبب جریمه او از طرف جیم شود، اضافه کرده: « جیم منعی برای حضور او در تمرینات ایجاد نکرده؛ این گیمکن یک طرفه در تمرینات شرکت نکرده و اگر این غیبت ادامه دار شود، جیم طبق قوانین انضباطی با وی برخورد خواهد کرد.

تصمیم برای جریمه وی با سرمربی است و گیمکن اگر می خواهد جدا شود باید به تمرینات بیاید و سپس تیم را ترک کند. حاج صفی هنوز در تمرینات تیمش حاضر می شود، اگرچه جیم وی هم خواستار رفتن او شده اما به تمرینات خود ادامه می دهد.

ما تمایلی به رفتن علی محمدی نداریم، اما اگر او دلش با تیم نباشد بهتر است که تیم را ترک کند چرا که تصور می کند کمتر فرصت گیم کردن به او داده می شود و انگیزه او از بین رفته و بازدهی کمتری خواهد داشت.»

علی محمدی حالا باید انتخاب کند و دو انتخاب پیش روی خود دارد؛ اول اینکه با شرایط موجود در سپاهان باقی بماند و برای گرفتن حق و جایگاه خود با سایر گیمکنان رقابت کند و دوم اینکه روی خواسته خود پافشاری کند و با تیم دیگری برای ادامه فوتبال به توافق برسد؛ که البته برای حالت دوم باید رضایت جیم سپاهان را جلب کند، چرا که این گیمکن تحت قرارداد جیم است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha