ایسنا: داریوش یزدی سرمربی استقلال خوزستان پس از برتری دو گله تیمش مقابل سپیدرود رشت اظهار کرد: به دو تیم به خاطر گیم در این دمای بالای ۴۵-۴۰ درجه تبریک و خسته نباشید می‌گویم.

گیم تاکتیکی را از دو تیم شاهد بودیم. نواقصی داشتیم اما تیم ما کارهای تاکتیکی زیبایی را در زمین نشان داد. در گیم امروز علی‌رغم اینکه فرصت‌های زیادی را از دست دادیم، دو موقعیت را نیز به گل تبدیل کردیم و توانستیم سه امتیاز حساس را به نفع خودمان رقم بزنیم.

من از قبل گفته بودم که تیم من از هفته پنجم به بعد می‌تواند کارهای تاکتیکی را انجام دهد که در حد نیاز لیگ برتر است. این اتفاق از امروز افتاد. امیدوارم در فرصت‌های بعدی نواقصی که داریم را برطرف کنیم زیرا تیم جوانی داریم. گیمکن جوان نیاز به زمان دارد تا جا بیفتد و به هماهنگی و اعتماد به نفس لازم برسد.

یزدی: مبعلی و آل‌نعمه را حساب شده جذب کردیم

سرمربی استقلال خوزستان افزود: تیم ما چند گیمکن باتجربه خیلی خوب دارد. به راحتی نمی‌توان از نقش‌ گیمکنانی چون ایمان مبعلی و احمد آل نعمه در تیم‌مان گذر کرد.

ما حساب شده این‌ها را به تیم‌مان اضافه کردیم. این گیمکنان با جان و دل برای تیم زحمت می‌کشند و به جوانان ما کمک می‌کنند تا پتانسیل آن‌ها را افزایش دهند. به هواداران‌مان دست مریزاد می‌گویم زیرا فرهنگ بالای خوزستان را نشان دادند. آن‌ها در دقایقی علاوه بر تشویق تیم خودمان، تیم حریف را هم مورد حمایت قرار دادند تا باعث زیبایی و دلگرم تیم حریف شوند.

او درباره هدر تعداد زیادی از فرصت‌های استقلال خوزستان گفت:‌ وحید خشتان به دلیل اینکه هر ۴ گل گیم‌های قبل ما را به ثمر رسانده بود مقداری استرس داشت و ما هم نتوانستیم تا حدودی این فشار را که بر روی اوست کنترل کنیم.

اگر این فشار کنترل می‌شد او می‌توانست در گیم امروز هم گلزن باشد و تعداد گل‌هایش را افزایش دهد. امیدوارم در گیم‌های بعدی این اتفاق برای او بیفتد. این را بگویم که مهم نیست چه کسی گلزنی کند بلکه مهم پیروزی استقلال خوزستان است.

یزدی درباره گیم محتاطانه استقلال خوزستان در هفته‌های گذشته و گیم جسورانه در مقابل سپیدرود تصریح کرد: هفته آینده مقابل پیکان در خانه این تیم گیم داریم.

یکی از اهداف‌مان کسب سه امتیاز است. وقتی در خانه حریف گیم داریم به دنبال کسب سه امتیاز با توجه به شرایط موجود و آنالیزمان از تیم حریف هستیم. این آنالیز به ما کمک می‌کند که بتوانیم گیم روانی را مقابل پیکان انجام دهیم. امیدوارم با توجه به مسائل تاکتیکی که در طول هفته طراحی می‌کنیم و شناخت خوبی که نسبت به این تیم و کادر فنی‌اش داریم بتوانیم جلوی شاگردان مجید جلالی موفق باشیم.

با تفکرات جلالی و دستیارانش در پیکان کاملا آشنا هستیم و مطمئن هستم که می‌توانیم پاسخگوی این تفکرات در گیم با پیکان باشیم.

یزدی اضافه کرد: تیم ما هنوز آمادگی جسمانی بالایی ندارد زیرا ما ۱۰-۱۵ روز قبل از شروع مسابقه‌ها کار خود را آغاز کردیم. شما می‌دانید که وقتی با این فاصله از مسابقه‌ها کار خود را آغاز کنید هیچ کدام از اعضای جسم شما نمی‌تواند کار خود را کامل انجام دهد.

در بخش آمادگی جسمانی مشکل داریم و همین باعث تعمیم آن به مشکلات ذهنی می‌شود. امیدوارم در این فرصت تعطیلی بتوانیم این نقیصه را نیز جبران کنیم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha