موتورولا موتو زد 3 (Moto Z3) با باتری 3000 میلی آمپری ارایه می شود که نسبت به موتورولا باتری 2730 میلی آمپری موتو زد 2 فورس (پرچمدار پیشین موتورولا) کمی بیشتر است. در عین حال اندازه نمایشگر به دلیل حاشیه کمتر و تغییر نسبت تصویر نیم اینچ بزرگتر شده ولی رزلوشن از QHD به FHD+ کاهش پیدا کرده است. این ما را به فکر فرو می دارد که آیا عمر باتری موتو زد 3 همانند موتو زد 2 فورس بوده یا بهتر است؟ در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره این موضوع صحبت کنیم.

عمر باتری موتورولا موتو زد 3 نه خیلی بد و نه خیلی خوب است. به نسبت حجم باتری و مشخصات سخت افزاری می توان گفت که عملکرد خوبی را شاهد هستیم. به هر حال با باتری 3000 میلی آمپری پخش ویدیو بالای 15 ساعت روی نمایشگر 6 اینچی خوب است. وبگردی اما کمتر از 11 ساعت است که دلچسب نیست و مدت زمان مکالمه 21 ساعت بوده که کم به نظر نمی رسد.

عملکرد عمر باتری موتو زد 3 نسبت به نسل پیشین خود بهتر است و این خود اتفاق خوبی است. سرعت شارژ شدن موتو زد 3 با شارژر ویژه Turbo Charge برابر 53٪ در 30 دقیقه اول است. شارژر توربو شارژ موتورولا در سه حالت 12 ولت – 1.2 آمپر، 9 ولت – 1.67 آمپر و 5 ولت – 3 آمپر فعالیت می کند و این سبب می شود که سرعت در 30 دقیقه اول بالا باشد.

نظر شما درباره عملکرد عمر باتری موتورولا موتو زد 3 چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha