به نظر می رسد گیم Player Unknown Battleground موبایل یا همان PUBG که به فارسی می شود پابجی، فیلتر شده باشد! دلیل این ادعا چیست؟ در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا ببینیم آیا گیم PUBG موبایل فیلتر شده است؟

اگر اهل PUBG موبایل باشید احتمالا از دیروز بعد از ظهر متوجه شده اید که گیم به سرور متصل نمی شود و نه می توانید گیم کنید یا نه می توانید Achievement های خود (مثلا برای لاگین روزانه) را دریافت کنید. این موضوع کمی برای ما عجیب بود و پس از چند بار باز و بسته کردن گیم، آن را گذاشتیم به حساب قطع بودن سرور و این که شاید به آپدیت 190 مگابایتی دو روز پیش (اول شهریور) مربوط باشد.

قطع شدن گیم PUBG

قطع شدن گیم PUBG

همانطور که می بینید در بخش نقشه هیچ اطلاعاتی وجود ندارد و همانند تصویر اصلی مطلب مدام در حال تلاش برای اتصال به سرور است. در حقیقت در این وضعیت شما نمی توانید وارد میدان نبرد یا هیچ حالت دیگری مربوط به گیم شوید.

دیشب اما ناگهان به سرمان زد که با فیلترشکن گیم PUBG موبایل را چک کنیم و فکر می کنید نتیجه چیست؟ گیم باز می شود و اگر افت پینگ را در نظر نگیریم، بدون هیچ مشکلی اجرا می شود. افت پینگ حدودا 2 یا 3 برابر است و در شرایط که پینگ 120 یا 200 داشتیم عموما با فیلتر شکن 350 تا 430 بود و این برای گیم شوتر آنلاین این چنینی یعنی فاصله زنده ماندن یا مردن در یک نبرد رو در رو! جالب است که گیم PUBG توسعه داده شده توسط Tencent Game است، یک شرکت بزرگ نرم افزاری چینی که مثلا ویچت از محصولات آن هاست!

به هر حال هنوز مشخص نیست که آیا این محدودیت گیم پابچی موبایل از داخل است یا از خارج اما هر چه که هست، فعلا بدون فیلترشکن نمی توان آن را گیم کرد. شما هم چنین مشکلی دارید؟ نظر خود را در کیو ام سی با ما در میان بگذارید.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha