وبسایت نود: شفر برای پر کردن جای خالی تیام و جپاروف علاوه بر خریدهای داخلی، سه گیمکن خارجی هم خرید. سه گیمکنی تا پایان هفته چهارم به همه‌شان حداقل یک بار فرصت هنرنمایی داد. در همین مدت کوتاه نیومایر نشان داد که پاس‌های خلاقانه زیادی ارسال می‌کند.

نیومایر در دو مسابقه‌ای که به میدان رفت ۲ پاس کلیدی داد. طارق همام دقت پاسش بالاست و برخلاف نیومایر و ال‌حاجی گرو که به ترتیب ۶۸ و ۶۷ درصد پاس‌های‌شان به مقصد رسید، دقت ۸۳‌درصدی پاس‌هایش را به ثبت رساند. طارق نشان داد از شوت زدن واهمه‌ای ندارد و دو برابر مجموع دو گیمکن خارجی دیگر استقلال در این فرصت کوتاه شانس را از روی شوت امتحان کرد.

عملکرد سه گیمکن خارجی استقلال بر اساس آمار متریکا

بررسی عملکرد سه خارجی جدید استقلال

همام طارق: از هافبک عراقی استقلال بین دو نیمه گیم با پارس‌جنوبی برای اولین بار رونمایی شد. طارق در این مسابقه به عنوان هافبک راست گیم کرد و وریا را مجبور به گیم در سمت چپ خط حمله کرد.

این گیمکن ۲۲ ساله در ۵۱ دقیقه‌ای (با احتساب ۶ دقیقه وقت اضافه) که در زمین حضور داشت، ۲ شوت زد که هیچ کدام از آن‌ها در چارچوب نبود. ۸۳درصد از پاس‌هایش به مقصد رسید. هیچ پاس کلیدی نداد، اصلا دریبل نزد، هیچ نبرد هوایی برنده نشد، اصلا از حریف توپ نگرفت و ۲ عملکرد دفاعی داشت.

مارکوس نیومایر: هافبک تهاجمی ۳۲ ساله استقلال از دقیقه ۸۱ گیم با تراکتورسازی و ۸۲ مسابقه با پارس‌جنوبی وارد زمین شد. با احتساب ۳ دقیقه وقت تلف شده گیم با تراکتور و ۶ دقیقه هم مسابقه با پارس‌جم، این گیمکن آلمانی تاحالا ۲۶ دقیقه برای استقلال گیم کرد. که طبق آمار متریکا در این مدت یک شوت زد که آن هم جایی در چارچوب نداشت.

نیومایر در این فرصت کوتاه، دو مرتبه با پاس‌هایش گره گیم را برای استقلال باز کرد و منجر به ایجاد موقعیت شد. مجموعا ۶۸‌درصد پاس‌های شماره هفت استقلال به مقصد رسید. ضمن اینکه یک نبردهوایی هم پیروز شد. هنوز مقابل بقیه عملکردهای نیومایر عددی ثبت نشده است. یعنی تا به حال هیچ دریبل موفقی نداشت، هیچ توپی از حریف نگرفت و ۰ عملکرد دفاعی داشت.

الحاجی گرو: در دقیقه ۵۵ گیم با تراکتورسازی و زمانی که خیال شفر از بابت برد جمع شده بود وینگر راست نیجریه‌ای‌ استقلال را به زمین فرستاد. از آن‌جایی که مسابقه سه دقیقه وقت اضافی داشت، یعنی گرو ۳۸ دقیقه فرصت هنرنمایی داشت.

که در این مدت نه توپی از حریف گرفت، نه شوتی زد، نه عملکرد دفاعی داشت و نه پاس کلیدی داد. فقط ۶۶درصد پاس‌هایش هم به مقصد رسید. هر چند که گرو به شفر نشان داد که چقدر می‌تواند روی گام‌های سرعتی او حساب باز کند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha