چند روز پیش بود که سونی بیلد AOSP آپدیت اندروید 9 (اندروید پای) را برای اکسپریاهای خود منتشر کرد. به شما گفتیم که این نه به آن معنا است که دارندگان این دستگاه ها آپدیت رسمی اندروید 9 (اندروید پای) را دریافت می کنند بلکه به آن معنا که با رام کاستوم می توانند به روز باشند است. حالا و به صورت رسمی لیست آپدیت اندروید 9 (اندروید پای) برای سونی منتشر شده و در ادامه با هم در کیو ام سی این لیست را مرور خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

به صورت کلی اگر شما میان رده یا پرچمدار جدید سونی دارید، در این لیست هستید. در حقیقت این شامل اکثر موبایل های سونی می شود چون این شرکت ژاپنی جدیدا تمرکز خود را در پایین رده ها کم کرده است.

لیست آپدیت اندروید 9 (اندروید پای) برای سونی عبارت است از:

اکسپریا ایکس زد پرمیوم
اکسپریا ایکس زد 1
اکسپریا ایکس زد 1 کامپکت
اکسپریا ایکس زد 2
اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت
اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

اکسپریا ایکس ای 2
اکسپریا ایکس ای 2 پلاس
اکسپریا ایکس ال 2 اولترا

تاریخ عرضه آپدیت اندروید 9 سونی برای خانواده اکسپریا ایکس زد (Xperia XZ) یعنی پرچمدارهای این شرکت تا پایان ماه سپتامبر (اوایل مهرماه) مشخص شده است اما اگر موبایل شما در لیست میان رده های این شرکت یعنی خانواده اکسپریا ایکس ای 2 (Xperia XA2) است، باید تا ابتدای سال 2019 یعنی اوایل زمستان، صبر کنید.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد سونی سرعت بالای خود را در ارایه آپدیت حتی امسال بیشتر کند و موبایل های پشتیبانی کننده این شرکت از پروژه تربل گوگل به این سرعت کمک کنند!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha