اسپورت سه: بر اساس سیاست‌های جدید نیکو کوواچ سرمربی بایرن مونیخ، ستاره‌های این تیم از این پس در تمرینات حق استفاده از گوشی‌های موبایل خود را نخواهند داشت.

در رختکنی مملو از ستاره‌هایی درکلاس جهانی، اعلام چنین تصمیمی کار ساده‌ای نیست. اما نیکو کوواچ با اتخاذ رویکردی جدی قصد دارد فضایی مناسب برای موفقیت را در تیمش بوجود آورد. در عصر شبکه‌های اجتماعی و برندینگ شخصی فوتبالیست‌ها، گوشی‌های موبایل به آخرین قربانی فلسفه‌ی فوتبال کرواسی تبدیل شده‌اند.

کوواچ، تلفن همراه را در بایرن مونیخ ممنوع کرد

به گزارش اشپورت بیلد، سرمربی جدید بایرن مونیخ به گیمکنانش دستور داده که در مقر تمرینی بایرن، سبنر اشتراسه، گیمکنان تنها در رختکن مجاز به استفاده از موبایل هستند و استفاده از هر نوع گوشی موبایل، بیرون از رختکن، ممنوع است.

سایر اتاق‌ها و سالن‌های مجموعه و حتی مرکز پزشکی هم از این قاعده مستثنی نیست. بعد از آنکه چند نفر از گیمکنان بایرن از این قانون تخطی کردند، کوواچ دستور خود را دوباره تکرار کرده و گیمکنان خاطی را به تنبیه تهدید کرد. به گزارش بیلد، بعد از آن دیگر در زمان ماساژ گیمکنان و غذاخوری‌های دسته‌جمعی، گوشی موبایلی دست گیمکنان این تیم دیده نشده است.

کوواچ در توضیح این تصمیم خود گفته که این اقدام باعث شده حواس گیمکنانش کمتر پرت شود، در زمان حال سیر کنند و با یکدیگر تعامل بیشتری داشته باشند. کوواچ در این باره به بیلد گفت:” استفاده از تلفن‌های موبایل در رختکن اشکالی ندارد. ولی در جاهای دیگر ممنوع است.

وقتی داریم با هم غذا می‌خوریم باید مثل افراد عادی با هم گپ بزنیم نه اینکه همه روبروی هم بنشینیم و هر کس مشغول سر و کله زدن با تلفن همراه خود باشد.

همینطور در زمان فیزیوتراپی و ماساژدرمانی گیمکنان، بچه‌های ما در این لحظات باید آرامش داشته باشند نه اینکه دائماً با نگاه کردن به تلفن‌ها حواس‌شان را پرت کنند. بعید می‌دانم در جریان فیزیوتراپی یا ماساژدرمانی، تششع موبایل برای گیمکنان خوب باشد”.

ممنوعیت تلفن همراه در ترکیب با تمرین‌های سخت و دشوار نیکو کوواچ نشان می‌دهد او برای مدیریت گیمکنانش به روشی سخت‌گیرانه و در عین حال مبتنی بر برقراری ارتباط صمیمی با تک‌تک گیمکنان وفادار است. او برای تغییر دادن فرهنگ حاکم بر رختکن بایرن به شیوه‌ای که خود می‌خواهد، تردید به دل راه نمی‌دهد. باید دید ستاره‌های بایرن از سخت‌گیری‌های کوواچ و ممنوعیت‌های او به خصوص ممنوعیت تلفن همراه، خسته نشده و بر علیه شورش نخواهند کرد ؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha