درباره هوآوی میت ۲۰ (Mate 20) شایعاتی چند شنیده ایم و تا حدودی آن چیزی که هوآوی اواخر شهریور یا اوایل مهرماه معرفی خواهد کرد در ذهن ما در حال شکل گرفتن است. امروز شایعه ای می شنویم که کمی پذیرفتن آن دشوار به نظر می رسد. گفته می شود هوآوی میت 20 با قیمت 1000 دلار و تا اوایل مهر به بازار ارایه می شود و در ادامه با هم این موضوع را بررسی خواهیم کرد، با کیو ام سی همراه باشید.

همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، دستگاهی با نمایشگر دارای بریدگی و دو لبه خمیده دیده می شود که این ها انتظارات ما برای هوآوی میت ۲۰ است. علاوه بر این تصویر شاهد بخشی از مشخصات سخت‌افزاری هستیم که تاکنون به عنوان شایعه برای پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۸ هواوی شنیده بودیم.

از دیگر مشخصاتی که انتظار داریم برای هوآوی میت 20 ارایه شود می تواند به باتری 4200 میلی آمپری، چیپست کایرین 980، دوربین سه گانه 12+16+8 مگاپیکسلی (متفاوت با میت 20 پرو) و اندروید پای (اندروید 9) به همراه EMUI 9.0 اشاره کرد.

نکته قابل تأمل درباره قیمت ۱۰۰۰ دلاری برای هوآوی میت ۲۰ است. شاید قیمت گلکسی نوت ۹ یا iphone x برابر با هزار دلار باشد اما اینکه آیا بازار بتواند بپذیرد که پرچمدار یک شرکت چینی مانند هوآوی نیز به قیمت آن ها باشد، کمی سخت است. البته اشتباه نکنید منظور ما این نیست که پرچمدار هواوی نمی‌تواند به با کیفیتی پرچمدار های سامسونگ و اپل باشد ودر این قیمت، ارزش ندارد اما یکی از فاکتورهای اصلی رقابت این برند با دوبله دیگر را می توان همین قیمت دانست که حالا با آنها برابری می‌کند و باید چیزی فراتر از آن را در جهت وسوسه شدن مشتری برای خرید ارائه کند.

شما فکر می کنید که هوآوی میت ۲۰ بتواند چنین فاکتوری را ارضا کند و با این قیمت در کنار چنین مشخصاتی در بازار موفق باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha