در کیو ام سی خواندیم که  Epic Games به دلیل 30٪ سهم گوگل از پرداخت درون برنامه ای برنامه و گیم های قرار گرفته روی گوگل پلی (Google Play) به صورت کلی تصمیم ندارد گیم محبوب خود را روی این فروشگاه نرم افزاری ارایه کند و در نوع خود این اولین تصمیم است! حالا گوگل پلی به کاربرانی که Fortnite را جستجو می کنند هشدار می دهد این گیم در این فروشگاه قرار ندارد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

می دانیم که برنامه های اسپم زیادی روی گوگل پلی و حتی اپ استور قرار دارد که سعی دارند با عنوان مشابه با برنامه و گیم های محبوب، خود را به کاربر ارایه یا به عبارت خودمانی تر، “قالب” کنند! این برنامه ها با غیبت یک عنوان برای یکی از پلتفرم ها بیشتر اوج می گیرند و تا پیش از این اگر Fortnite را در گوگل پلی جستجو می کردید، چندین عنوان برای آن نشان داده می شد.

حالا اما وقتی گیم Fortnite برای اندروید را در گوگل پلی جستجو می کنید، با تصویر اصلی مطلب مواجه می شود که نکته آن اشاره مستقیم گوگل به عدم حضور گیم Fortnite روی گوگل پلی است. هر چند که فرآیند نصب Fornite اندروید از وب سایت Epic Games آنقدرها دشوار نیست اما برای عموم کاربران اذیت کننده است. دلیل این است که به جای تپ کردن ساده روی گزینه نصب در گوگل پلی، شما چند دانلود خواهید داشت، چند دسترسی ارایه می کنید و در نهایت باید به یاد داشته باشید که آن دسترسی را لغو کنید. این تجربه کاربری دلچسبی نیست.

به هر حال گوگل هم سعی دارد تا کاربران از دانلود برنامه و گیم های اسپم دور نگاه دارد. برنامه و گیم هایی که طبق قانون نمی توان از انتشار آن ها جلوگیری کرد اما بد نیست که تذکر مشخصی به کاربر داد تا دچار اشتباه نشود.

ما در کیو ام سی آموزش دانلود و نصب گیم Fortnite برای اندروید را برای شما ارایه کرده ایم و با توجه به اینکه دانلود گیم Fortnite برای اندروید دیگر در انحصار موبایل های سامسونگ نیست، اگر شما کاربر اندروید هستید، می توانید در نهایت آن را نصب کنید و ببینید این همه سر و صدا برای چیست!؟

نظر شما چیست؟ این راه حل در نهایت به نفع Epic Games خواهد بود یا در نهایت آن ها دوباره به گوگل پلی باز می گردند؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha