گلکسی نوت 9 آن بیرون است و در حال بررسی و مقایسه های مختلف! امشب در کیو ام سی با هم نگاهی اجمالی خواهیم داشت به مقایسه گلکسی نوت 9 با آیفون X که در این ویدیو یک مقایسه اجمالی و مقایسه مشخصات است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

مشخصا درست می گویید که مقایسه گلکسی نوت 9 تازه نفس با آیفون X که پرچمدار 2017 اپل است کار صحیحی نیست وقتی طرفدار اپل هستید و تا آیفون های جدید کمتر از یک ماه دیگر فاصله داریم. حقیقت اما این است که به هر حال “آسیاب به نوبت” و مقایسه گلکسی نوت 9 با آیفون های 2018 را هم خواهیم داشت اما در ابتدا، مقایسه گلکسی نوت 9 با آیفون X!

به صورت کلی در خیلی از قسمت ها می توان گفت گلکسی نوت 9 روی کاغذ و البته در واقعیت پیروز است اما در برخی موارد شدت کمتر و در برخی موارد کاملا قاطعانه است. شاید بنچمارک گلکسی نوت 9 نسخه اسنپدراگون 845 منتشر شود و این دستگاه پشت سر آیفون X و وان پلاس 6 باشد اما به هر حال در بخش حافظه، عکاسی در شرایط نوری ضعیف، احتمالا عمر باتری، البته وجود قلم S Pen و تکمیل بودن پورت ها که سازگاری بیشتری با زندگی روزمره ما دارند، می تواند برتری های گلکسی نوت 9 باشد.

آیفون X در مقابل هنوز پس از یک سال قوی تر از گلکسی نوت 9 است، بهترین دستگاه برای گیم کردن بوده و Face ID و مزایایی قدرت گرفته از حسگر تشخیص عمق مانند Animoji و Memoji غیر قابل انکار است. همچنین پشتیبانی نرم افزاری اپل که حالا به 5 سال ارتقا یافته یک موضوع کاملا رویایی برای طرفداران سامسونگ (و به صورت کلی اندروید) است که در خواب شب هم به آن نمی رسند!

نظر شما چیست؟ بین این دو موبایل 1000 دلاری کدام یک را انتخاب نی کنید؟ گلکسی نوت 9 یا آیفون X؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha