به هر حال این روزها هوآوی جز 3 گیمگر بالای جدول است و اگر بخواهیم خیلی مشخص تر عنوان کنیم، هوآوی دومین برند پرفروش موبایل در دنیا شد و 40٪ رشد سالانه را تجربه کرد. این یعنی آن ها به شکل مناسب وقتی حرکت رقبا را می بینند، عکس العمل نشان می دهید. حالا و پس از عرضه گلکسی نوت 9 تیکه هوآوی به سامسونگ و مقایسه هوآوی پی 10 پلاس با پی 20 پرو را شاهد هستیم. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

همانطور که تصویر اصلی مطلب را می بینید. هوآوی دو تصویر از پی 10 پلاس و پی 20 پرو را در قاب قرار داده و نوشته “به این میگن یک ارتقا نسل” ! اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم هوآوی با دوربین سه گانه هوآوی پی 20 پرو دستآوردهای زیادی را کسب کرده و البته پی 20 پرو نسبت به پی 10 پلاس بسیار پیشرو است. در حقیقت واقعا این یک ارتقا اساسی است و هوآوی معتقد است که ارتقا گلکسی نوت 9 نسبت به گلکسی نوت 8 اینطور نیست که این هم صحیح است اما موضوعی که شما باید در نظر داشته باشید این است که هوآوی پی 10 پلاس واقعا ضعیف تر از گلکسی نوت 8 بود!

در حقیقت هوآوی به خوبی رشد کرده و به پی 20 پرو رسیده است اما مسلما پی 30 پرو یا هر نام دیگری که داشته باشد، اینقدر رشد نخواهد داشت! به هر حال در ادعاهای تبلیغاتی نباید دنبال منطق پایه ای باشید بلکه در این بازار حقیقت ها به شکلی که آن ها دوست دارند بررسی می شود، دقیقا مثل تیکه های سامسونگ به اپل!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید گلکسی اس 10 پاسخ هوآوی باشد؟ مدت زیادی است که ارتقا اساسی مانند آیفون X یا پی 20 پرو نسبت به نسل قبلی خود نبوده ایم و به نظر می رسد که سامسونگ برای این موضوع سال 2019 را هدف گرفته است!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha