اسپورت سه: آلیسون بکر، دروازه بان برزیلی لیورپول ابراز امیدواری کرد ارزش رقمی که برای وی پرداخت شده را داشته باشد.

 آلیسون بکر تابستان امسال و به عنوان گران ترین دروازه بان وقت تاریخ فوتبال از رم راهی لیورپول شد و حالا این سنگربان برزیلی امیدوار است همانند محمد صلاح، درخشش فراوانی در تیم جدیدش داشته باشد.

آلسیون گفت: “انتقال صلاح یک معامله بزرگ از نظر اقتصادی برای رم بود و آنها بدین جهت خوشحال بودند. من می خواهم به سختی تلاش کنم تا انتقال من نیز از نظر لیورپول مثبت باشد و این موضوع برای من اهمیت زیادی دارد.

آلیسون: می‌خواهم مثل محمد صلاح باشم

ابتدا انتقال محمد صلاح برای رم خوب بود اما حالا همه می گویند این انتقال به سود لیورپول بوده است و من نیز می خواهم به حدی تلاش کنم که همه بگویند مبلغی که برای جذب من پرداخت شد مناسب بوده است.

می خواهم حس کنم اینجا گیمکن ارزشمندی هستم. لیورپول جیم بزرگی بوده که گیمکنان باکیفیت زیادی را در ترکیب داشته است اما زمانی که من به اینجا آمدم حسی به من القا شد که آنها خواهان حضور من بوده اند.

نه تنها گیمکنان، بلکه همه افراد و کادر فنی گروهی شگفت انگیز را تشکیل داده اند؛ البته من در گذشته با برخی از آنها از جمله محمد صلاح همگیم بوده ام. من احساس می کنم که می توانیم یک گروه مستحکم داشته، با یکدیگر همکاری کرده و از همدیگر حمایت کنیم. ما یک تیم واقعی هستیم و می توانیم دستاوردهای خوبی داشته باشیم.”

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha