گلکسی نوت 9 متمرکز بر قلم S Pen بلوتوث دار جدید که ویژگی های منحصر به فرد ویژه از جمله شارژ بی سیم فوق سریع (تنها 40 ثانیه شارژ برای 30 دقیقه استفاده) دارد و این فناوری پیچیده ای را نیازمند است که به سادگی هر چه تمام تر در طراحی گلکسی نوت 9 جای گرفته است. در این مطلب می خواهیم گلکسی نوت 9 را از نگاه سامسونگ بشناسیم! با کیو ام سی همراه باشید تا ویدیوهای رسمی تبلیغاتی گلکسی نوت 9 را با هم ببینیم.

 

 

مشخصا سامسونگ یک گلکسی نوت 9 خیلی خوب تولید کرده است اما موضوع آن جا کمی تامل برانگیز می شود که گلکسی اس 9 پلاس برای قیمت کمتر و با تفاوت نه چندان پایین تر در بازار موجود است. از طرفی گلکسی اس 10 انقلابی با گلکسی اس 10 پلاس دارای مجموعا 5 دوربین ارایه خواهد شد. حتی شایعات به ما می گویند که گلکسی نوت 9 آخرین عضو برای خانواده گلکسی نوت خواهد بود و این ها همه دست به دست هم می دهند که شاید سامسونگ به پیش بینی فروش 12 میلیون گلکسی نوت 9 نرسد.

همچنین قیمت گلکسی نوت 9 که حتی گران تر از آیفون X است نیز می تواند مزید بر علت شود. به هر به قولی حال اپل که اپل است (!) در فروش آیفون 1000 دلاری خود کمی به مشکل خورده است! شما چطور فکر می کنید؟ گلکسی نوت 9 می تواند یک پرچمدار خوب برای سامسونگ و یک موبایل راضی کننده برای خریداران باشد؟ به هر حال موبایل خوب اگر نفروشد یعنی خوب نیست!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha