تسنیم: مائده برهانی، ملی پوش تیم والیبال بانوان اظهار داشت: نه مرحله اردوی آماده سازی را برای حضور دررقابت های AVC پشت سر گذاشته‌ایم. سه مرحله اردوی دیگر نیز پیش رو داریم. در ادامه تمرینات آماده‌سازی نیز به اردوی تدارکاتی مجارستان می رویم.

وی افزود: اردوی مجارستان فرصت بسیار ایده آلی است که مسئولان فدراسیون برای آماده سازی بیشتر تیم ملی در نظر گرفته اند. این اردوی اروپایی تورنمنت چندجانبه ای است که به طور حتم تاثیر بسزایی در آمادگی گیمکنان دارد. این اردو قطعا یک شانس بسیار خوب برای دیده شدن گیمکنان نیزبه شمار می رود.

برهانی: به خاطر حفظ حجابم به لیگ ترکیه نرفتم

کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان ادامه داد: در شرایطی اردوهای تمرینی خود را پشت سر می‌گذاریم که تمامی گیمکنان به کسب نتیجه خوب در رقابت های پیش رو فکر می کنند. روحیه تیمی بسیار بالاست وتمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم. من فکر می کنم قسمت اعظم ایجاد این روحیه مطلوب به خاطر وجود کادرفنی خوبی است که داریم.

برهانی یادآورشد: در رقابت های AVC با تیم های قزاقستان، فیلیپین واسترالیا همگروه هستیم. به سختی کارمان فکر نمی کنیم. تلاش‌مان صعود از گروه و ارائه گیم‌های خوب در مراحل بالاتر است.

وی تصریح کرد: گیم‌های آسیایی فرصت بسیار ایده‌آلی برای افزایش تجربه و بالا بردن انگیزه تیم بانوان بود. فرصت ایده آل و یک شانس برای والیبال بانوان بود. می‌توانستیم حتی نتیجه خوب نیز کسب کنیم. به طورحتم اگر دراین رقابت‌ها شرکت می‌کردیم با تجربه و آمادگی بالاتری در رقابت‌های تایلند حاضر می‌شدیم.

پشت خط زن تیم ملی والیبال بانوان درباره شرایط حضورش در لیگ برتر گفت: فعلا هیچ کدام از تیم های داخلی وضعیت شان مشخص نیست و نمی‌توانم در این باره صحبتی کنم. اما مذاکراتی را با تیم‌های اروپایی دارم. پس از بازگشت از جام جیم‌های آسیا با یکی ازتیم‌های ترکیه ای صحبت کردم. ترک‌ها رقم قراردادی بسیار خوبی نیز پیشنهاد دادند اما با این که ترکیه کشور اسلامی است به هیچ وجه قبول نکردند که با حجاب اسلامی در تیم حضور داشته باشم. من به دلیل حفظ حجاب و پوشش پیشنهاد آنها را قبول نکردم.

مائده برهانی ادامه داد: تیم «شومن» که سال گذشته با آنها قرارداد داشتم به دلیل مشکلات مالی از لیگ بلغارستان کنار کشیده است اما ارتباط و مذاکراتم با تیم‌های خارجی جهت لژیونرشدن همچنان ادامه دارد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha