پنج شنبه شاهد رونمایی رسمی گلکسی نوت 9 (Galaxy note 9) خواهیم بود. تا کنون اطلاعات جسته گریخته خوبی درباره آن داریم اما این اطلاعات خیلی کامل نیست. امروز تعدادی از توضیحات قابلیت های ویژه گلکسی نوت 9 منتشر شده که در ادامه با هم آن ها را مرور می کنیم، با کیو ام سی همراه باشید.

قابلیت قلم S Pen بلوتوث دار گلکسی نوت 9

قلم گلکسی نوت 9

قلم گلکسی نوت 9

قلم گلکسی نوت 9

قلم گلکسی نوت 9

قلم گلکسی نوت 9

قلم گلکسی نوت 9

اولین ویژگی آن ویژگی ای نیست که در تیتر به آن اشاره کردیم، بلکه ویژگی ای است که قطعا گلکسی نوت 9 را خیلی متمایز تر نسبت به گلکسی اس 9 پلاس می کند. بله منظور ما S Pen بلوتوث دار است. همانطور که در توضیحات آن می بینید، قلم S Pen کاملا جدید که البته در بخش حساسیت به فشار مانند نسل های قبلی خود تا 4096 سطح فشار را تشخیص خواهد داد.

این قلم به لطف دارا بودن بلوتوث و دکمه روی آن می تواند برای کنترل ارایه های شما، دکمه شاتر و برنامه ها بدون لمس موبایل استفاده شود. همچنین نقاشی، یادداشت بردای، ارسال Live Message و دیگر ویژگی های قلم برای شما در دسترس خواهند بود.

دوربین دوگانه گلکسی نوت 9

دوربین گلکسی نوت 9

دوربین گلکسی نوت 9

می دانیم دوربین دوگانه گلکسی نوت 9 همانند دوربین دوگانه گلکسی اس 9 پلاس با دوربین اصلی ارایه می شود که دارای ویژگی دیافراگم دوگانه است. این دیافراگم یا در حالت f/1.5 برای عکاسی شرایط نوری ضعیف و یا در حالت f/2.4 برای عکاسی شرایط نوری عادی تنظیم خواهد شد.

هوش مصنوعی در دوربین گلکسی نوت 9

هوش مصنوعی در دوربین گلکسی نوت 9

همچنین به لطف هوش مصنوعی شما می توانید عکاسی بهتر و جذاب تری را داشته باشید. قطعا شما هم انتظار نداشتید در بازاری که همه AI را بالای پرچم خود قرار داده اند، در گلکسی نوت 9 خبری از آن نباشد!

در نهایت اما موضوعی که توجه ما را جلب کرد و البته سامسونگ اولین شرکت ارایه کننده آن نیست! گفته می شود سامسونگ دکس (Dex) گلکسی نوت 9 بدون داک و تنها با یک سیم صورت می پذیرد.

گلکسی نوت 9 دکس

گلکسی نوت 9 دکس

حتما به یاد دارید که هوآوی میت 10 پرو بدون نیاز به داک و تنها با یک کابل می تواند حالت دسکتاپ را به مانیتور اضافه کند. سامسونگ اما همچنان با گلکسی نوت 8 نیاز داشت که یک داک غیر منطقی را داشته باشید. حالا گلکسی نوت 9 از این ویژگی بهره می برد و تنها کافی است یک کابل داشته باشید و کار تمام است!

نظر شما درباره این ویژگی های گلکسی نوت 9 که لو رفته است، چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha