روزنامه قانون:

اصغر حاجیلو/ سرپرست استقلال تهران

شاید در گیم اول مقابل پیکان، نتوانستیم آن‌طور که باید و شاید رضایت هواداران را جلب کنیم اما در گیم دوم مقابل ذوب آهن نشان دادیم امسال سال متفاوتی برای هواداران خواهد بود. گیمکنان تیم، تمرینات را با انگیزه زیاد پشت سر می‌گذارند.

تلاش و جدیت آن ها در تمرینات نشان می دهد در استقلال همه برای یک هدف می‌جنگند و به همین خاطر یکپارچگی و یکدستی بسیار خوبی در تیم و اطراف آن به وجود آمده است. در این بین، شفر به عنوان سرمربی تیم نقش بسیار زیادی در آمادگی تیم دارد. او نظم را در استقلال حاکم کرده و همین موضوع بازدهی گیمکنان را بالا برده است.

شاید بسياري انتظار داشتند با رفتن چند گیمکن، استقلال دچار ضعف شود اما خریدهای جدید به خوبی با نفرات قبلی هماهنگ شدند و نیروی تازه‌ای به تیم تزریق شده است. جوانان تیم بسیار با انگیزه هستند و همین مساله انگیزه بزرگ‌ترهای تیم را نیز بیشتر می‌کند. به جز شفر، سایر اعضای کادرفنی یعنی بیژن طاهری، کولی و اشکان نامداری نیز تلاش می‌کنند تا گیمکنان در آمادگی بالایی قرار داشته باشند و نباید نقش آن ها را فراموش کرد.

برخلاف سایر افرادی که فرزند یا یکی از نزدیک‌ترین اقوام‌شان را به کنار تیم می آورند تا پولی به جیب بزند بدون اینکه تاثیر مثبتی برای تیم داشته باشد، به جرات می‌گویم پسر شفر یکی از زحمتکش‌ترین افرادی است که در کنار استقلال کار می‌کند. او مانند دیگران نیست که چتری روی تیم باز کند و چندسالی از اسم پدرش استفاده کند. ساشا واقعا شب و روز برای تیم تلاش می کند.

آنچه را پدرش می خواهد و نیاز دارد، انجام می دهد و فراهم می‌کند تا روند کاری تیم به مشکل نخورد. می توان گفت او مغز متفکر تیم استقلال است و در شناسایی نقاط ضعف و قوت حریفان و همچنین شناسایی نیازهای تیم و برطرف کردن آن ها، کارهای مهمی انجام می دهد.

استقلال این روزها شرایط بسیار خوبی دارد. تمرینات به خوبی و با نظم برگزار می شوند و گیمکنان روز به روز آماده تر و هماهنگ تر می شوند. شاید تا چند روز پیش همه ناراحت جدا شدن تیام بودند اما رفته رفته نام او به فراموشی سپرده می شود چرا که جای او پرشده و گیمکنان به هواداران ثابت کردند برای موفق بودن باید یک تیم بود.

خوشبختانه اضافه شدن مرتضی تبریزی نیازهای هجومی تیم را تا حد زیادی برطرف کرده و به امید خدا اضافه شدن یک مهاجم خوب خارجی نیز خط حمله را قوی‌تر از گذشته خواهد کرد و به این ترتیب جای هیچ نگرانی برای هواداران نیست.

روز جمعه گیم مهمی مقابل تراکتورسازی داریم. این تیم امسال تغییرات زیادی داشته و در واقع می‌توان گفت با آن تراکتوری که سال گذشته یا حتی سال‌های گذشته می‌شناختیم، تفاوت های زیادی دارد. یک مربی نامدار روی نیمکت این تیم نشسته اما با این حال ترسی بابت روبه‌رو شدن با این تیم را در هفته سوم نداریم. تراکتورسازی گیمکنان بزرگی را به خدمت گرفته است.

اشکان دژاگه و مسعود شجاعی گیمکنان با کیفیتی هستند که حضورشان بدون شک لیگ امسال را جذاب‌تر و دیدنی تر می کند اما ما نیز گیمکنان با کیفیتی را در تیم‌مان داریم، بنابراین هیچ نگرانی بایت حضور ستاره های تراکتور نداریم. روز جمعه در خانه خودمان گیم می‌کنیم و از حمایت هواداران‌مان برخورداریم بنابراین نگران نتیجه نیستیم.

شانس برد این مسابقه برای ماست و به امید خدا و با حمایت تماشاگران‌مان اولین سه امتیاز فصل جدیدرا به دست می‌آوریم. دوست دارم حالا که استقلال روند پیشرفت را در پیش گرفته و نوید روزهای خوب را می دهد، هواداران نیز حضور بیشتری در اسپورتگاه داشته باشند و تیم محبوب‌شان را برای بردن و رسیدن به موفقیت، به خوبی یاری کنند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha