خبرگزاری تسنیم: وحید حمد‌ی‌نژاد با ابراز تأسف از باخت تیمش برابر پدیده خراسان گفت: نظر من این است که ما چیزی از پدیده کم نداشتیم و در واقع روی بی‌تجربگی گل خوردیم و باختیم. ما باید به خوبی گیم را اداره می‌کردیم تا اندوخته‌مان را از دست ندهیم، اما متأسفانه تمرکز لازم را نداشتیم و از این موضوع ضربه خوردیم.

وی در واکنش به اینکه برخی استقلال خوزستان را جزو گزینه‌های سقوط می‌دانند، تصریح کرد: به هیچ وجه ما گزینه سقوط نخواهیم بود. مطمئن باشید که در ادامه راه نیز استقلال خوزستان از لحاظ مالی و شرایط فنی جایگاهش را پیدا خواهد کرد. ما با توجه به آنکه کادرفنی‌مان زمان کمی برای آماده‌سازی داشت نتوانستیم به آن شکل از حریفان امتیاز بگیریم، ولی هفته به هفته با تمرینات و هماهنگی تیمی به آن چیزی که مدنظرمان است، دست پیدا خواهیم کرد.

مدافع – هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان همچنین در دیدار تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: استقلال خوزستان و گیمکنانش با وجود آنکه مقابل تیم پرقدرت پرسپولیس قرار می‌گیرند، اما هیچ ترس و نگرانی بابت این گیم ندارند. این درست است که خیلی‌ها ما را از پیش بازنده می‌دانند، اما هیچ‌کدام از اعضای تیم این‌طور فکر نمی‌کنند. ما در گیم با پرسپولیس برای نتیجه‌گیری و امتیاز گرفتن از این تیم می‌جنگیم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha