گوگل سالی یک بار موبایل معرفی می کند و دلیل انتشار شایعات زودهنگام برای آن را می توان همین موضوع دانست. در حقیقت می گوییم زودهنگام چون می دانستیم تاریخ معرفی آن اوایل پاییز خواهد بود اما شایعاتش از ابتدای تابستان آغاز شده است. حالا در شایعه ای دیگر گفته می شود که تاریخ رسمی معرفی پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال احتمالا 12 مهر باشد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

تقریبا مطمئن هستیم که این دستگاه ها پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال هستند. یعنی از نظر طراحی تقریبا می دانیم انتظار چه دستگاهی را باید داشته باشیم. از نظر سخت افزاری نیز مشخص است که یک موبایل با مشخصات پرچمدارهای سال 2018 که البته وقتی عرضه خواهد شد که ما انتظار ارایه پرچمدارهای 2019 را داریم! به هر حال، این شایعه درباره تاریخ معرفی رسمی پیکسل 3، پیکسل 3 ایکس ال است و به ما تاریخ 4 اکتبر برابر با 12 مهرماه را نشان می دهد.

هر چند منبع مطلب از این که معرفی دقیقا در همین روز اتفاق بیافتد مطمئن نیست اما گفته می شود که برنامه های گوگل برای حدود این تاریخ است. بد نیست بدانید پیکسل 2 نیز سال گذشته حدودا همین تاریخ رونمایی شد.

پیش از این معرفی انتظار داریم که سامسونگ و سونی در اکو سیستم اندروید پرچمدارهای خود را معرفی کنند و دیگر گیمگر تعیین کننده این روزهای اندروید یعنی هوآوی باقی می ماند که احتمالا آن هم حدود مهرماه بخواهد از خانواده میت 20 (Mate 20) پرده بردارد.

شما درباره پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال چطور فکر می کنید؟ منتظر رونمایی رسمی هستید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha