دیشب بود که در کیو ام سی خواندیم گیم Fortnite برای اندروید اختصاصا با گلکسی نوت 9 ارایه می شود و تا 4 ماه در انحصار گلکسی های سامسونگ است. امشب اما خبر می رسد که این ارایه حتی می تواند شیرین تر باشد چون گیم Fortnite با 150 دلار هدیه به گلکسی نوت 9 می آید! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر بخوانیم.

در کیو ام سی خواندیم که بد نیست بدانید گوگل 30٪ پرداخت درون برنامه ای تمام برنامه و گیم های قرار گرفته روی گوگل پلی را از آن خود می کند. توجه داشته باشید گیم های رایگان و نیازمند زیرساخت فوق العاده قوی مانند Fortnite کاملا چشم به پرداخت درون برنامه دوخته اند که در آن پول خوبی هم وجود دارد اما Epic Games با قدرتی که به لطف Fortnite پیدا کرده می خواهد این تابو را بشکند و گیم خود را روی گوگل پلی عرضه نمی کند تا 30٪ از آن را به گوگل ندهد! هر چند تبلیغات و موجود بودن روی گوگل پلی در نهایت به نفع Epic Games هم هست اما این تلنگر خوبی برای گوگل است.

حالا به نظر می رسد Epic Games با همکاری سامسونگ قرار است علاوه بر عرضه اختصاصی همراه با گلکسی نوت 9، هدیه برابر 15,000 V-Bucks را هم ارایه کنند. این میزان پول درون گیم معادل 150 دلار است. به این ترتیب خریداران گلکسی نوت 9 می توانند گیم راحت تری را با Fortnite آغاز کنند!

گیم Fortnite گلکسی نوت 9

گیم Fortnite گلکسی نوت 9

البته باید توجه داشته باشید که این هدیه فقط برای افرادی خواهد بود که گلکسی نوت 9 را پیش خرید می کنند و برای خریدهای پس از آن ممکن نیست.

نظر شما چیست؟ این راهبرد سامسونگ راهبرد خوبی برای جلب توجه کاربرانی بیشتر به گلکسی نوت 9 و در مقابل راهکار خوبی برای گسترش نفوذ Fortnite است؟ قطعا پاسخ سوال دوم خیر است اما سوال اول را می توان با اما و اگر زیر و رو کرد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha