آسفالت 9 لجندز (Legends) گیم دوست داشتنی است که احتمالا تا سال ها آن را در تست سرعت های مختلف ببینید! این گیم جذاب فانتزی رانندگی را روی سه موبایل متفاوت قرار داده ایم تا ببینیم کدام یک می تواند بهتر از عهده آن بر آید! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا مقایسه کیفیت اجرای آسفالت 9 روی آیفون X، گلکسی اس 9 پلاس و وان پلاس 6 را با هم ببینیم.

بیش از یک هفته پیش بود که آسفالت 9 برای اندروید و iOS رسما عرضه شد. ما در کیو ام سی با هم مقایسه گرافیک آسفالت 9 با آسفالت 8 و پیشرفت چشمگیر آن را دیدیم و در این مطلب می خواهیم بدانیم کدام موبایل می تواند بهترین انتخاب برای گیم کردن آن باشد.

پیش از دیدن ویدیو پاسخ شخصی من آیفون X بود و پس از دیدن ویدیو این پاسخ تایید شد! بدون هیچ افت فریم و اجرا مدام روی 60 فریم بر ثانیه موضوعی است که اصل لذت گیم را به شما خواهد داد. هر چند بزرگترین ایراد گیم کردن روی آیفون X را می توان بریدگی نمایشگر بزرگ آن دانست که کاملا توی ذوق می زند!

وان پلاس 6 با وجود بریدگی نمایشگر اما چون بریدگی نمایشگر به صورت نرم افزاری (با سیاه کردن نمایشگر به راستای بریدگی نمایشگر) پوشیده می شود، گیم را بدون هیچ ایرادی پخش می کند. هم اندازه بودن بریدگی نمایشگر با حاشیه پایین دستگاه به وان پلاس 6 کمک می کند که در حین گیم دستگاه کاملا متقارن دیده شود! اما اجرای گیم روی وان پلاس 6 چطور بود؟ اگر نگوییم بهتر از گلکسی اس 9 پلاس، بدتر هم نبود! در حقیقت افت فریم گاه گاه را می توانستیم ببینیم اما به صورت کلی تجربه بدی نبود.

گلکسی اس 9 پلاس به لطف نمایشگر بدون بریدگی نمایشگر و فوق العاده با کیفیت Super AMOLED خود تماشای گیم را آنقدر دلچسب می کند که افت فریم گاه گاه و 60 فریم بر ثانیه نبودن گیم خیلی توی ذوق نمی زند، هر چند من ترجیح می دهم گیم 60 فریم بر ثانیه باشد و باقی موارد در اولویت بعدی هستند!

نظر شما چیست؟همچنان به نظر می رسد آیفون ها بهترین عملکرد را در اجرای گیم ها دارند!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha